استقرار ۳۴ روحانی در قالب طرح‏های هجرت در روستاهای کاشمر

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان کاشمر گفت : همزمان با ایام تعطیلات تابستان ۳۴ روحانی در قالب طرح های هجرت در روستاهای کاشمر و خلیل آباد مستقر شدند.

حجت الاسلام سالاری در گفت و گو با خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) – منطقه خراسان، گفت : روستاهای متقاضی برای اعزام روحانی باید جمعیتی بالای ۱۵۰ خانوار داشته باشند.

وی گفت : با توجه به تعداد زیاد تقاضا از روستاها جهت اعزام روحانی در تلاش هستیم با همکاری اداره کل سازمان تبلیغات اسلامی استان خراسان رضوی به تعداد دیگری از روستاهای متقاضی ، روحانی اعزام کنیم .

وی در ادامه گفت : در راستای اجرای طرح قرآنی سراسری ۱۴۴۴ همزمان با تعطیلات تابستان ۵ کلاس ویژه در شهرستان های کاشمر ، خلیل آباد و بخش کوه سرخ برگزار می شود .

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان کاشمر از فعال شدن ۱۳۰ پایگاه اوقات فراغت در پایگاه های بسیج این شهرستان خبر داد و گفت: در این پایگاه ها علاوه بر آموزش های عقیدتی سیاسی ، قرآنی و هنری ، اردوهای تفریحی داخل استان نیز برای شرکت کنندگان برگزار می شود .

۱ نظر

  1. سعید گفت:

    از سایت خوبتون تشکر می کنم
    زنده باد کاشمری!

نظرتان را بنویسید

عضویت ایمیلی

خبرنامه پایگاه اطلاع رسانی کاشمر این امکان را برای شما فراهم میکند تا به وسیله ثبت آدرس ایمیل خود در کادر زیر از آخرین مطالبی که در سایت منتشر میشود، مطلع شوید!