بزرگراه ۱۴ کیلومتری کاشمر – خلیل آباد به بهره برداری رسید

رئیس اداره کل راه و ترابری کاشمر از بهره برداری بزرگراه ۱۴ کیلومتری کاشمر- خلیل آباد خبر داد.
حسین غلامزاده با اشاره به مطلب فوق افزود: عملیات اجرایی این مسیر در راستای کاهش تصادفات رانندگی جاده ای در سال ۸۶ آغاز شد و خوشبختانه امسال پس از صرف اعتباری بالغ بر ۶۶ میلیارد ریال به پایان رسیده است.
رئیس اداره راه و ترابری کاشمر، با اشاره به آغاز عملیات اجرایی بزرگراه خلیل آباد- بردسکن به طول ۱۲ کیلومتر گفت: با توجه به برنامه های اداره کل راه و ترابری استان در خصوص افزایش ضریب ایمنی تردد خودروها در محورهای پر رفت و آمد، احداث بزرگراه خلیل آباد- بردسکن به عنوان بخشی از اقدامات این اداره در بخش حمل و نقل جاده ای آغاز خواهد شد.
وی ادامه داد: مسیری که عملیات اجرایی آن به زودی آغاز خواهد شد ۱۲ کیلومتر طول دارد و اعتباری که برای احداث این بزرگراه در نظر گرفته شده بالغ بر ۱۰۰میلیارد ریال برآورد شده است.
رئیس اداره راه و ترابری کاشمر اجرای عملیات بهسازی و آسفالت یک مسیر روستایی دو کیلومتری را نیز از دیگر پروژه های آماده بهره برداری حوزه استحفاظی شهرستان ذکر کرد و افزود: برای بهسازی و آسفالت مسیر روستایی هند آباد که ۱۸ خانوار دارد نیز بیش از یک میلیارد ریال اعتبار هزینه شده است.

۱ نظر

  1. محمد حسین گفت:

    یکی از مهمترین کارهای راه و ترابری کاشمر بود که واقعا می شه گفت بهترین کارش بود
    دستشون درد نکنه

نظرتان را بنویسید

عضویت ایمیلی

خبرنامه پایگاه اطلاع رسانی کاشمر این امکان را برای شما فراهم میکند تا به وسیله ثبت آدرس ایمیل خود در کادر زیر از آخرین مطالبی که در سایت منتشر میشود، مطلع شوید!