جلوگیری از ورود دانش‌آموزان بدحجاب به مدارس کاشمر

«محمدعلی شبیری»، رئیس اداره آموزش و پرورش کاشمر در گفت‌وگو با خبرگزاری قرآنی ایران(ایکنا) شعبه خراسان رضوی با بیان این مطلب اظهار کرد: اگرچه هر چیزی که عرف و خواسته جامعه و مردم است نباید حتی به قانون تبدیل شود ولی تا جایی که در توان ما باشد دانش‌آموزان را به استفاده از حجاب برتر که همان چادر باشد، تشویق می‌کنیم.

وی با بیان اینکه رعایت مسائل اخلاقی نباید مختص زمان خاصی باشد و با اشاره به شروع فصل ثبت‌نام دانش‌آموزان در مدارس گفت: هر دانش‌آموز و اولیایی که برای ثبت‌نام به مدارس شاهد و حتی سایر مدارس مراجعه کند شرایط لازم از جمله حفظ حجاب به آن‌ها اعلام می‌شود.

وی با بیان اینکه تقویت مظاهر دینی در بین دانش‌آموزان از جمله مواردی است که در دستور کار قرار گرفته، از تشکیل حلقه‌های معرفت در قالب گروه‌های ۲۰ تا ۳۰ نفره در بین دانش‌آموزان خبر داد و گفت: با توجه به هجمه‌های فرهنگی دشمنان از تمام توان جهت تقویت بنیان‌های دینی جوانان استفاده می‌شود.

وی با اشاره به اینکه انجام کارهای فرهنگی تنها از عهده آموزش و پرورش بر نمی‌آید، افزود: تمام خانواده‌ها و سایر ادارات نیز باید تلاش کنند.

۱ نظر

  1. دانش آموز گفت:

    ای بابا!
    ” مدارس شاهد و حتی سایر مدارس”
    یعنی چی آقای شبیری “حتی!!!”
    اونم در حد یه گفته!

نظرتان را بنویسید

عضویت ایمیلی

خبرنامه پایگاه اطلاع رسانی کاشمر این امکان را برای شما فراهم میکند تا به وسیله ثبت آدرس ایمیل خود در کادر زیر از آخرین مطالبی که در سایت منتشر میشود، مطلع شوید!