رئیس بانک رفاه کارگران کاشمر: زندانیان جرائم غیرعمد وام قرض‌الحسنه دریافت می‌کنند

رئیس بانک رفاه کارگران کاشمر از پرداخت وام قرض‌الحسنه به زندانیانی جرائم غیرعمد خبر داد.

طاهریان در گفت و گو با خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) – منطقه خراسان، با بیان این‌که این طرح با همکاری ستاد دیه استان از سال ۸۷ در کاشمر شروع شده است، گفت : تاکنون از سوی ستاد دیه استان خراسان رضوی ۱۳ نفر به این بانک معرفی شده و از تسهیلات برخوردار شده‌اند .

وی با اشاره به اینکه این طرح شامل مددجویانی که به خاطر مهریه ، چک و . . . در زندان به سر می‌برند نمی‌شود، گفت : بیشتر مبالغی که تاکنون به مددجویان پرداخت شده مربوط به افرادی بوده که به دلیل تصادف در زندان به سر می‌برند .

وی با اعلام این‌که به هر تعداد مددجو معرفی شده توسط ستاد دیه قادر به ارائه تسهیلات هستیم، گفت : جهت اجرای این طرح از سوی استان بودجه خاصی به بانک اختصاص پیدا کرده است .

رئیس بانک رفاه کارگران کاشمر گفت : مدت بازپرداخت تسهیلات ۲۰ ساله و با کارمزد چهار درصد است که همان چهار درصد نیز به صورت قسطی از مددجویان دریافت می‌شود .

وی نبود وثیقه را مشکل اصلی مددجویانی که به بانک معرفی می‌شوند، دانست و گفت : در صورت تکمیل مدارک کامل و نبود مشکل وثیقه و ضامن طی چند روز وام پرداخت می‌شود .

نظرتان را بنویسید

عضویت ایمیلی

خبرنامه پایگاه اطلاع رسانی کاشمر این امکان را برای شما فراهم میکند تا به وسیله ثبت آدرس ایمیل خود در کادر زیر از آخرین مطالبی که در سایت منتشر میشود، مطلع شوید!