فرماندار کاشمر: ایجاد اشتغال در روستاها از برنامه‌های مهم دولت دهم است‌

حسن فتحی‌نیا صبح امروز در جمع اهالی روستاهای چلپو و اکبرآباد از توابع بخش کوهسرخ این شهرستان اظهار داشت: دیدار و ملاقات‌های چهره به چهره و حضور مسئولان در بین مردم یکی از افتخارات دولت احمدی‌نژاد است.
وی با تاکید بر اینکه انس و الفت به وجود آمده بین مردم و مسئولان سبب تحکیم پایه‌های نظام است، افزود: این سفرها فرصت خوبی است تا مسئولان از نزدیک با مشکلات مردم آشنا شوند و مسئولان بتوانند سیاست‌های دولت را برای مردم تبیین و تشریح کنند.
فرماندار کاشمر تصریح کرد: مردم و کشاورزان باید توجه خاصی به موضوع بحران کمبود آب داشته باشند که همه باید در راستای حفظ منابع آبی و جلوگیری از مصرف بی‌رویه تلاش کنیم.
فتحی‌نیا تاکید کرد: ایجاد اشتغال و توسعه پایدار در روستاها از برنامه‌های مهم دولت است.
فرماندار کاشمر ادامه داد: با تاسیس صندوق مهر امام رضا (ع) تاکنون فرصت‌های شغلی زیادی ایجاد شده است که باید با شناسایی مشاغل جدید و پیگیری ایده‌های نو که سبب ایجاد درآمدهای پایدار در روستاها می‌گردند بتوانیم زمینه اشتغال جوانان و رفع بیکاری را فراهم کنیم.

نظرتان را بنویسید

عضویت ایمیلی

خبرنامه پایگاه اطلاع رسانی کاشمر این امکان را برای شما فراهم میکند تا به وسیله ثبت آدرس ایمیل خود در کادر زیر از آخرین مطالبی که در سایت منتشر میشود، مطلع شوید!