۵۳ پروژه حوادثی در کاشمر به بهره‎برداری رسید

جواد عرفانیان، مدیرکل مدیریت بحران استان خراسان‌ رضوی در مراسم بهره‌برداری از این پروژه‌ها گفت: از تعداد ۵۳ پروژه حوادثی، ۴۷ پروژه مربوط به جهاد کشاورزی و ۶ پروژه مربوط به منابع طبیعی است.
وی با بیان اینکه این پروژه‌ها با اعتباری بالغ بر یک میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان از محل اعتبارات استانی حوادث تامین شده ‌است، افزود: غیر از پروژه آبرسانی به روستای موشک با اعتباری بالغ بر ۱۷۰ میلیون تومان و جداسازی آب شرب از آب فضای سبز کاشمر و ریوش با اعتبار ۴۵ میلیون تومان، سایر پروژه‌ها به طور ۱۰۰ درصد انجام شده ‌است.
وی با اشاره به این که اعتبار جهاد کشاورزی ۳۵۶ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان و منابع طبیعی ۳۳۲ میلیون تومان بوده ‌است، گفت: عملیات آبخیزداری روستای قوچ پلنگ، حفاظت بیولوژیک و مکانیکی حوزه آبخیز خوشرود، کنترل و بهره‌برداری سیلاب روستای سنجدک و … از جمله این پروژه‌ها بوده‌ است.
مدیرکل دفتر مدیریت بحران استان خراسان‌ رضوی تصریح کرد: ۳ هزار و ۶۵۷ خانوار در بخش کوه سرخ و ۴ هزار و ۴۹۸ خانوار در بخش مرکزی از مزایای این پروژه‌ها بهره‌مند می‌شوند.

نظرتان را بنویسید

عضویت ایمیلی

خبرنامه پایگاه اطلاع رسانی کاشمر این امکان را برای شما فراهم میکند تا به وسیله ثبت آدرس ایمیل خود در کادر زیر از آخرین مطالبی که در سایت منتشر میشود، مطلع شوید!