ورود بیش از یک میلیون نفر زائر و گردشگر به شهرستان کاشمر چهار ماه نخست امسال

حسن فتحی با بیان این مطلب اظهار داشت: یکی از مزیت های مهم کاشمر با توجه به وجود مرقد شریف امام زادگان سیدحمزه و سیدمرتضی زیارتی بودن آن است که باعث ورود خیل عظیم زائران به این منطقه می شود.
وی افزود: فقط در تیرماه امسال ۲۷۹ هزار زائر به این شهر وارد شده اند.
فرماندار کاشمر گفت: دبیرخانه ستاد تسهیلات سفرهای شهرستان با فعال نمودن ستاد اسکان و اختصاص چهار مدرسه نمونه شهرستان علاوه بر خانه معلم در حال خدمت می باشند.
فتحی نیا تصریح کرد: زیبا سازی شهری، آماده سازی حریم امام زاده سید مرتضی، ترمیم روشنایی معابر و کشیک فوق‌العاده جهت مراکز درمانی، بیمارستان ها و داروخانه ها بخصوص اورژانس از جمله اقداماتی بوده که طی این مدت صورت گرفته است.
وی گفت: برنامه ریزی جهت تامین امنیت زائران توسط نیروهای امنیتی، انتظامی و ساماندهی امور ترافیکی و همچنین آماده سازی زائرسراهای موجود در اماکن مذهبی و متبرکه نیز به خوبی توسط دستگاه های شهرستان صورت پذیرفته است.
فرماندار کاشمر تصریح کرد: با استقرار پایگاه های اطلاع رسانی توسط هلال احمر در مبادی ورودی شهرستان، عرضه محصولات فرهنگی، بروشور و نقشه راهنما به زائران و مسافران نیز به صورت مستمر ادامه داشته است.
گفتنی است شهرستان کاشمر در سه ماهه نخست امسال در مجموع پذیرای ۸۳۰ هزار زائر و گردشگر بوده است.

نظرتان را بنویسید

عضویت ایمیلی

خبرنامه پایگاه اطلاع رسانی کاشمر این امکان را برای شما فراهم میکند تا به وسیله ثبت آدرس ایمیل خود در کادر زیر از آخرین مطالبی که در سایت منتشر میشود، مطلع شوید!