کاشمر میزبان مسابقات کبدی بانوان کشور شد

رئیس اداره تربیت بدنی کاشمر در گفت و گو با خراسان از میزبانی این شهرستان برای مسابقات کشوری در رشته کبدی خبر داد.

«مهندس احمدرضا روشندل» با اشاره به فعالیت  هیئت ورزش کبدی بانوان در این شهرستان و کسب عنوان نایب قهرمانی در مسابقات استانی توسط تیم اعزامی کاشمر، گفت: این دوره از مسابقات به مناسبت بزرگ داشت یاد و خاطره ۲۳ هزار شهید استان خراسان رضوی با محوریت عفاف و حجاب در مجموعه ورزشی شهید چمران کاشمر برگزار می شود.

وی با اشاره به برگزاری مسابقات کبدی بانوان کشور از ۱۱ تا ۱۶ مرداد ماه جاری اظهار داشت: ۲۰۰ نفر از بانوان کبدی باز کشور در ۲ رده سنی جوانان و نوجوانان با یکدیگر رقابت می کنند. وی با اشاره به کسب عنوان نایب قهرمانی استان توسط تیم کبدی بانوان این شهرستان خاطر نشان کرد: تیم کبدی بانوان کاشمر در مسابقات انتخابی خراسان رضوی در شهرستان چناران بعد از تیم مشهد به مقام دوم استان دست یافت. روشندل خاطر نشان کرد: مریم دل غمی، مهلا یاری، یلدا شفیع نژاد، سعیده فرهمند، عاطفه شجیعی، معصومه حمیدی، اعظم احمدی، زهرا اشرافیان و عاطفه خوشدل به سرپرستی و مربی گری خانم فرهمند در این مسابقات شرکت کردند.

۱ نظر

  1. شهروند کاشمری گفت:

    مرسی از خبر رسانی خوبتون
    فکر می کنم میزبان آقایان هم در همین رشته هست!؟

نظرتان را بنویسید

عضویت ایمیلی

خبرنامه پایگاه اطلاع رسانی کاشمر این امکان را برای شما فراهم میکند تا به وسیله ثبت آدرس ایمیل خود در کادر زیر از آخرین مطالبی که در سایت منتشر میشود، مطلع شوید!