مدیر آبفا روستایی کاشمر: آبرسانی به بیش از یک هزار خانوار روستایی شهرستان با تانکر انجام می‌شود

مدیر امور آب و فاضلاب روستایی کاشمر اعلام کرد: در حال حاضر به یک هزار و ۳۷ خانوار روستایی شهرستان کاشمر با تانکر آبرسانی می‌شود.

مهندس شفیعی با بیان اینکه از ۵۹ روستای بخش کوه‌سرخ و مرکزی ۱۱ روستا تحت پوشش این امور نیستند، گفت: ۴ روستا مربوط به بخش مرکزی و ۷ روستا مربوط به کوه‌ سرخ است.

وی با اشاره به این که این تعداد روستا جمعیتی بالغ بر ۸۰ هزار نفر با ۱۶ هزار و ۳۲۴ خانوار دارند، اظهار کرد: در صورتی‌ که اعتبارات مورد نیاز به موقع تخصیص یابد به زودی شاهد آب‌رسانی به تمامی روستاها خواهیم بود.

وی با بیان این که جهت اجرای آبرسانی به این روستاها به اعتباری بالغ بر ۲ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان نیاز داریم، به توزیع عادلانه اعتبارات اشاره کرد و گفت: این اداره باید بر چندین چاه در روستاهای مختلف نظارت کند، ولی اعتباری که به آن اختصاص یافته بسیار کم‌تر از مبلغی است که به امور آب شهری که دو یا سه چاه آن در کنار یکدیگر قرار دارند، اختصاص می‌یابد.

نظرتان را بنویسید

عضویت ایمیلی

خبرنامه پایگاه اطلاع رسانی کاشمر این امکان را برای شما فراهم میکند تا به وسیله ثبت آدرس ایمیل خود در کادر زیر از آخرین مطالبی که در سایت منتشر میشود، مطلع شوید!

آخرین ارسال ها