فرماندار کاشمر: به مناسبت هفته دفاع مقدس بیش از ۷۰ برنامه در حال اجرا می باشد

فرماندار کاشمر گفت: به مناسبت فرار رسیدن سی امین سالگرد دفاع مقدس بیش از ۷۰ برنامه ویژه جهت گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و ایثارگران هشت سال دفاع مقدس در کاشمر تدوین شده که در حال اجرا می باشد.
حسن فتحی نیا با بیان این مطلب افزود: در هفته دفاع مقدس به طور متوسط روزانه ۱۰ برنامه فرهنگی، بصیرتی، دینی، ورزشی و هنری اجرا می شود.
وی سرکشی از خانواده معزز شهدا، برگزاری نشست های فرهنگی سیاسی و گردهمایی های فرهنگی عقیدتی را از جمله برنامه های هفته دفاع مقدس عنوان کرد و گفت: در این هفته مسابقات فرهنگی مختلف همچون مفاهیم قرآن و نهج البلاغه در حال برگزاری است.
فرماندار کاشمر به بخشی از برنامه های ورزشی پیش بینی شده در هفته دفاع مقدس اشاره کرد و افزود: راهپیمایی به سمت مزار شهدا، کوهپیمایی فرماندهان پایگاه ها و گردان ۲۵۳ عاشورای حوزه مقاومت قمر بنی هاشم (ع) و مسابقه تیراندازی از جمله این برنامه ها می باشد.
فتحی نیا اجرای تئاتر خیابانی، برگزاری کارگاه بهشت خانواده توسط حوزه رضوان کوه سرخ و برپایی نمایشگاه های عکس را از دیگر برنامه های هفته دفاع مقدس معرفی کرد و اظهار داشت: همزمان با هفته دفاع مقدس برنامه های دینی و فرهنگی شامل دعای ندبه، برگزاری اردوی فرهنگی برگزاری مراسم قرائت قرآن و یادواره شهدای شهرها و روستای مختلف در کاشمر اجرا می شود

نظرتان را بنویسید

عضویت ایمیلی

خبرنامه پایگاه اطلاع رسانی کاشمر این امکان را برای شما فراهم میکند تا به وسیله ثبت آدرس ایمیل خود در کادر زیر از آخرین مطالبی که در سایت منتشر میشود، مطلع شوید!

آخرین ارسال ها