فرمانده نیروی انتظامی کاشمر: اعتماد مردم پشتوانه اقتدار نیروی انتظامی است

فرمانده نیروی انتظامی کاشمر از کشف ۲۴ هزار و ۳۴۵ حلقه سی‌دی غیر مجاز و مبتذل از مغازه‌های سطح شهر طی یک‌سال اخیر خبر داد .

سرهنگ محمود شیخی نژاد، ضمن تبریک هفته ناجا با ارائه گزارشی از عملکرد این فرماندهی طی مدت مذکور اظهار داشت : با درایت و هوشیاری مأموران این فرماندهی در این مدت بیش از ۱۶۸ کیلوگرم انواع مخدر از جمله تریاک ، هروئین ، حشیش و … کشف شده است .

وی از دستگیری ۳۱۶ نفر از سوداگران مرگ خبر داد و گفت: تا زمانی که پلیس باشد اجازه نخواهیم داد این افراد حتی یک روز را در آرامش بگذرانند .

سرهنگ محمود شیخی نژاد با اشاره به کشف ۶۸ دستگاه ماهواره بدون مجوز از منازل و ۶۲۹ لیتر مشروب آماده و ملات آماده گفت : طی مدت مذکور ۹ قبضه سلاح و مبلغ ۹۱۶ میلیون و ۹۵۰ هزار ریال کالای قاچاق کشف و ضبط گردید.

وی افزود : طی یک‌سال گذشته ۳۰ نفر از اتباع بیگانه غیر مجاز توسط پرسنل نیروی انتظامی دستگیر و جهت تردد از کشور تحویل مراجع قانونی شدند.

فرمانده نیروی انتظامی کاشمر به وقوع پنج قتل از ابتدای سال گذشته تاکنون اشاره نمود و گفت : به جز یک مورد، سایر قاتلان ظرف مدت۲۴ ساعت از وقوع قتل‌ها شناسایی و دستگیر شده اند .

وی با بیان اینکه ۳ مورد از قتل‌ها از ابتدای امسال اتفاق افتاده است گفت : ۲ مورد از قتل‌ها مربوط به پرونده‌ ‌های منافی عفت و یک مورد نزاع بوده است .

وی با تأکید بر اینکه اعتماد مردم پشتوانه اقتدار نیروی انتظامی است؛ مشارکت مردم و ارائه اطلاعات و اخبار را در خصوص فوریت‌های پلیسی از طریق شماره تماس ۱۱۰ به عنوان پل ارتباطی بین مردم با پلیس ضروری ىانست .

۱ نظر

 1. با سلام
  وبلاگ به روز شد
  در صورت تمایل اخبار را در سایت منتشر نمایید
  با تشکر . . .
  توکلی-محیط زیست کاشمر
  http://www.kashmaresabz.blogfa.com/

نظرتان را بنویسید

عضویت ایمیلی

خبرنامه پایگاه اطلاع رسانی کاشمر این امکان را برای شما فراهم میکند تا به وسیله ثبت آدرس ایمیل خود در کادر زیر از آخرین مطالبی که در سایت منتشر میشود، مطلع شوید!