وزیر دادگستری در کاشمر: ایستادگی مردم تحریم ها علیه ایران را خنثی می کند

وزیر دادگستری گفت:جوانان باید بدانند که در ابتدای انقلاب مردم با مشکلات تحریم و جنگ آنچنان دست و پنجه نرم کرده اند که حالا هیچ تحریمی دیگر برای ما کارساز نیست.
امروز همزمان با برگزاری نخستین یادواره شهدای جهاد کشاورزی کاشمر و بیست و دومین گردهمایی بزرگ ایثارگران خراسان رضوی شمالی و جنوبی که در کاشمر برگزار شد افزود:در ابتدای انقلاب اسلامی دشمن و ابرقدرتهای جهانن امید نداشتند که ملت ایران به تنهایی بتوانند در برابر مشدکلات ایستادگی کنند.

وزیر دادگستری با بیان اینکه باید حوادث ابتدای انقلاب و جنگ تحمیلی را برای نسل دوم وسوم انقلاب بازگو کنیم گفت:در ابتدای انقلاب منافقین با ترور بهترین افراد انقلاب و شروع جنگ تحمیلی هدفشان از بین بردن انقلاب اسلامی بود اما با تلاش جوانان و هوشیاری مردم با جان فدایی خود جلو این توطئه را هم گرفتند.

بختیاری ادامه داد: جوانان باید بدانند که در ابتدای انقلاب هم مردم با مشکلات تحریم و جنگ آنچنان دست و پنجه نرم کر‌ده اند که حالا هیچ  تحریمی دیگر برای ما کارساز نیست.
وی افزود: از بین بردن این انقلاب جزو کارهای اسکتبار جهانی بوده و هست و جزو سندهای معتبر از ابتدای انقلاب باقی است.

وی با بیان اینکه استکبار جهانی به ویژه امریکا و اسرائیل از پیشرفت علمی ایران در حراس هستند تصریح کرد: این همه موفقیت را ملت ایران با پاس داشتن یاد و خاطره شهدای دفاع مقدس با پشتوانه خداوند و امام زمان (ع) و دعاهای شبانه که از وعده های خداوند است به دست آورده است.

وزیر دادگستری با بیان اینکه این همه پیشرفت از لطف خداوندی است که به انقلاب اسلامی و ملت ایران رسیده است گفت: جوانان این دوره هم به سبک زمان جنگ با توکل به خداوند و دعاهای شبانه در این زمان های تحریم توانسته اند به موفقیت های چشمگیری دست یابند.
وی افزود: هم اکنون که کشورهای دیگر جهان از انقلاب اسلامی ایران درس آزادگی فراگرفته اند به خاطر این است که ملت ایران با دلدادگی به خداوند ائمه اطهار و ولایت توانسته به این همه موفقیت دست یابد و به عنوان الگوی دیگر کشورها قرار گرفته است.

نظرتان را بنویسید

عضویت ایمیلی

خبرنامه پایگاه اطلاع رسانی کاشمر این امکان را برای شما فراهم میکند تا به وسیله ثبت آدرس ایمیل خود در کادر زیر از آخرین مطالبی که در سایت منتشر میشود، مطلع شوید!