امام جمعه کاشمر: امروز مدارس و دانشگاه‌ها پرچم‌دار مبارزه با استکبار هستند

حجت‌الاسلام قاسم یعقوبی پیش از ظهر امروز در اجتماع هزاران نفر از دانش‌آموزان شرکت‌کننده در راهپمایی روز ۱۳ آبان اظهار داشت: دشمنان ایران بدانند تا زمانی که پرچم مبارزه با استکبار و ظلم در دست جوانان این مرز و بوم باشد نه‌‌تنها در ایران بلکه در هیچ جای این منطقه جایگاهی ندارند و باید بساط خود را از این منطقه‌ها جمع کنند.
وی با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای دانش‌آموز در ۱۳ آبان و شهیدان پیرو خط امام در دفاع مقدس افزود: خداوند متعال را شاکریم که امروز در صف مجاهدان در راه خدا قرار داریم و در این راستا به خود می‌بالیم که با شعار نفرت از ستمگران راه شهیدان و اسلام عزیز را ادامه می‌دهیم.
امام جمعه کاشمر خطاب به کسانی که روزی در ایران جولان می‌دادند و امروز شاهد همان فتنه‌ها در افغانستان، پاکستان، عراق و بسیاری از کشورها توسط آن‌ها هستیم، گفت: امروز ایران ملتی بیدار است که در سایه جوانان بصیر، مسئولانی دلسوز و پرتلاش و راهنمایی‌ها و تدابیر رهبر فرزانه انقلاب سنگر به سنگر و قدم به قدم راه ترقی و پیشرفت را می‌پیماید.
دانش‌آموزان دختر شهرستان کاشمر با پیمودن مسیر مدرسه‌های خود در جوار مرقد آیت الله شهید مدرس و دانش‌آموزان پسر نیز با پیمودن مسیر مدرسه‌های خود در محل ۲۲ بهمن اجتماع کردند و با سر دادن شعارهای مرگ بر اسرائیل، مرگ بر آمریکا، با به آتش کشیدن آدمک‌های آمریکایی و اسرائیلی خشم و نفرت خود را به این جنایتکاران اعلام کردند.

نظرتان را بنویسید

عضویت ایمیلی

خبرنامه پایگاه اطلاع رسانی کاشمر این امکان را برای شما فراهم میکند تا به وسیله ثبت آدرس ایمیل خود در کادر زیر از آخرین مطالبی که در سایت منتشر میشود، مطلع شوید!

آخرین ارسال ها