جشن ازدواج ۱۵۵ دانش‌آموز در کاشمر برگزار شد

علی‌محمد شبیری پیش از ظهر امروز در جشن ازدواج ۱۵۵ زوج دانش‌آموز کاشمری که در مجتمع فرهنگی هنری سرو برگزار شد، با اشاره به مصوبه شورای آموزش و پرورش کاشمر مبنی بر راه‌اندازی دبیرستانی ویژه تحصیل کنندگان متاهل در سطح شهرستان اظهار داشت: از ابتدای سال جاری این مصوبه اجرا شد و تمام دانش‌آموزان متاهلی که در سایر مدرسه‌ها مشغول به تحصیل بودند را در دبیرستانی ویژه متاهلان ساماندهی کردیم.
مدیر آموزش و پرورش کاشمر با تأکید بر اینکه دبیرستان ویژه متاهلان برای نخستین ‌بار در سطح کشور در این شهرستان راه‌اندازی شده است، افزود: در حال حاضر ۱۵۵ دانش‌آموز متاهل در پایه‌های اول تا سوم در دبیرستان متاهلان کاشمر تحصیل می‌کنند.
وی با اشاره به وجه تمایز دبیرستان متاهلان با سایر مدرسه‌ها خاطر‌نشان کرد: در این دبیرستان علاوه بر فراهم‌ کردن امکانات آموزشی خاص، برگزاری کلاس‌های تقویتی و نیز مشاوره و مهارت‌های زندگی نیز آموزش داده می‌شود.
مدیر آموزش و پرورش کاشمر هدف از برگزاری چنین جشنی را ایجاد الفت بین مزدوجین و خانواده‌های آن‌ها دانست و تصریح کرد: با اجرای موفق راه‌اندازی مدرسه متاهلین، پیشنهاد راه‌اندازی این قبیل مدارس به وزارت آموزش و پرورش نیز داده می‌شود.

۳ نظر

 1. امير حيدريان گفت:

  سلام
  خبر جالبی بود امید است شهر ما در همه طرحهای مثبت ، پیشتاز و موفق باشد

 2. صمیمی گفت:

  موفق باشید.لینکتان کردم

 3. najmeh گفت:

  danesh amooz!!!!!!!!!!!ghablan migoftan ezd daneshjooei !!!yani sen ezd inghad paein umade?

نظرتان را بنویسید

عضویت ایمیلی

خبرنامه پایگاه اطلاع رسانی کاشمر این امکان را برای شما فراهم میکند تا به وسیله ثبت آدرس ایمیل خود در کادر زیر از آخرین مطالبی که در سایت منتشر میشود، مطلع شوید!