برگزاری سی‌ودومین دوره از مسابقات استانی قرآن از اول بهمن در کاشمر

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان کاشمر با تأکید بر این‌که سی‌ودومین دوره از مسابقات قرآن کریم باید زیبنده کلام وحی برگزار شود، گفت: این دوره از مسابقات از اول بهمن ماه در کاشمر برگزار می‌شود.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) – منطقه خراسان، حجت‌الاسلام اسماعیل تدینی در جلسه هماهنگی سی‌ودومین دوره مسابقات استانی قرآن کریم گفت : در حد وسع و توان‌مان سعی کردیم با کمک تمام مسوولان و مردم این دوره از مسابقات را به بهترین نحو ممکن برگزار کنیم .

وی با بیان این‌که به دلیل شایستگی‌هایی که شهرستان کاشمر در بحث‌های قرآنی داشت با پیشنهاد شهرستان و موافقت استان مقرر شد سی‌ودومین دوره مسابقات قرآن کریم در کاشمر برگزار شود، گفت: در این دوره بالغ بر ۴۰۰ نفر از قاریان و حافظان که ۳۳ نفرشان در رشته‌های مختلف از شهرستان کاشمر می‌باشند، شرکت خواهند کرد .

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان کاشمر با بیان این‌که در تمام رشته‌ها حتی ۲٫۵ جزء شرکت‌کننده داریم، گفت: وجود ۷۰ حافظ کل قرآن در کاشمر یکی از افتخارات بسیار ارزشمند این شهرستان است.

وی با اشاره به این‌که متأسفانه در چند سال اخیر علی‌رغم وجود حافظان و قاریانی در شهرستان ولی رتبه‌های استانی و کشوری‌مان کم بوده است، گفت: باید با برنامه‌ریزی از جایگاه بسیار خوب کاشمر ، در استان و کشور دفاع کنیم.

وی با اشاره به اینکه در این دوره از مسابقات از اهل تشیع و تسنن حضور خواهند داشت، از تمام مسوولان خواست همکاری لازم را داشته باشند.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان کاشمر با تأکید بر این‌که حضور جمعیت در این دوره از مسابقات بسیار مهم است از تمام دانشجویان ، دانش‌آموزان مدارس قرآن و . . . خواست حضور پرشوری در این دوره از مسابقات داشته باشند .

وی با بیان این‌که کاشمر در زمینه قرآنی زیرساخت‌های بسیار خوبی دارد که باید به بهترین نحو استفاده گردد، از ائمه جماعات خواست تبلیغات در زمینه ضرورت حضور پرشکوه مردم داشته باشد .

گفتنی است ؛ این دوره از مسابقات از اول بهمن‌ماه صبح و بعدازظهر به مدت سه روز در محل امامزاده سیدحمزه(ع) و امامزاده سیدمرتضی(ع) برگزار می‌شود.

نظرتان را بنویسید

عضویت ایمیلی

خبرنامه پایگاه اطلاع رسانی کاشمر این امکان را برای شما فراهم میکند تا به وسیله ثبت آدرس ایمیل خود در کادر زیر از آخرین مطالبی که در سایت منتشر میشود، مطلع شوید!