برگزاری سی و سومین مسابقات قرآنی ادارات اوقاف استان در کاشمر

رییس اداره اوقاف و امورخیریه کاشمر از برگزاری سی و سومین مسابقات قرآنی ادارات اوقاف و امور خیریه استان خراسان رضوی در این شهرستان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)_منطقه خراسان، حجت‌الاسلام والمسلمین تدینی  با بیان این مطلب اظهارداشت: در این دوره از مسابقات ۶۰۰ نفر از قاریان و حافظان برتر استان در رشته‌های حفظ ۵ ، ۱۰ ، ۱۵ ، ۲۰ و ۳۰ جزء، قرائت و ترتیل و در دو مقطع سنی شکوفه‌ها و بزرگسالان  شرکت خواهند کرد.

وی به تفاوت‌های این دوره از مسابقات نسبت به دوره‌های قبل اشاره کرد و گفت: در این دوره از مسابقات بخش منطقه‌ای حذف شده و برگزیدگان مستقیم به مرحله کشوری راه پیدا می‌کنند به همین جهت رقابت‌ها سخت تر شده است.

حجت الاسلام و المسلمین تدینی با اعلام اینکه ۸۰ درصد داوران این دوره از مسابقات از تهران هستند، اظهارداشت: به دلیل این که بعضأ داوران به اعتراضات شرکت‌کنندگان توجهی ندارند برای اولین بار ناظر ویژه برای داوران درنظر گرفته شده است.

وی با بیان اینکه محل برگزاری مسابقات در بخش آقایان امامزاده سید حمزه(ع) و مسابقات در بخش خواهران امامزاده سید مرتضی (ع) خواهد بود، از تمامی مسوولان خواست برای حضور پرشکوه خود و جوانان برنامه‌ریزی‌های لازم را داشته باشند.

نظرتان را بنویسید

عضویت ایمیلی

خبرنامه پایگاه اطلاع رسانی کاشمر این امکان را برای شما فراهم میکند تا به وسیله ثبت آدرس ایمیل خود در کادر زیر از آخرین مطالبی که در سایت منتشر میشود، مطلع شوید!

آخرین ارسال ها