دستگیری ۲ مامور قلابی در کاشمر

رئیس پلیس کاشمر از دستگیری دو مامور قلابی در این شهرستان خبر داد.
محمود شیخی‌نژاد در تشریح دستگیری دو مامور قلابی اظهار داشت: دو نفر پس از مراجعه به منزلی در کاشمر خود را مامور معرفی و از صاحب‌خانه تقاضای مواد مخدر کرده و با وی درگیر شدند.
وی افزود: با حضور به‌موقع پلیس و تحقیقات لازم دو فرد مراجعه‌کننده پس از درگیری اقدام به سرقت دو کارت سوخت، دو دستگاه گوشی تلفن همراه و ۷۰ هزار تومان وجه نقد کرده و از محل متواری شدند.
رئیس پلیس کاشمر تصریح کرد: ماموران پلیس آگاهی و کلانتری ۱۱ موفق به دستگیری افراد متخلف در کمتر از ۲۴ ساعت شده و پس از دستگیری و ضبط اموال مسروقه آن‌ها را برای رسیدگی پرونده به مقامات قضایی تحویل دادند.

*دستگیری ۱۰ توزیع کننده مواد مخدر در کاشمر
فرمانده نیروی انتظامی کاشمر از اجرای طرح پاک‌سازی نقاط آلوده در یکی از محله‌های کاشمر خبر داد و اظهار داشت: در طرح اجرایی در خیابان نیازمند کاشمر پلیس مبارزه با موادمخدر کاشمر موفق به کشف ۵۶ گرم کراک و ۱۳ گرم تریاک شد.
محمود شیخی‌نژاد با بیان اینکه طرح پاک‌سازی نقاط آلوده به صورت مقطعی در محله‌های آلوده اجرا می‌شود، اظهار داشت: در این طرح پنج زن و پنج مرد قاچاقچی به‌عنوان توزیع‌کننده و عامل خرده‌فروش مواد مخدر دستگیر و پس از تشکیل پرونده تحویل مقامات قضایی کاشمر شدند.

نظرتان را بنویسید

عضویت ایمیلی

خبرنامه پایگاه اطلاع رسانی کاشمر این امکان را برای شما فراهم میکند تا به وسیله ثبت آدرس ایمیل خود در کادر زیر از آخرین مطالبی که در سایت منتشر میشود، مطلع شوید!