شهردار: اداراتی در کاشمر به حفاری می پردازند که از نقشه های خود سردرنمی آورند!

شهردار کاشمر در جلسه شورای شهر با انتقاد از نحوه انجام حفاری ها در شهر کاشمر گفت: متاسفانه اداراتی که در کاشمر به حفاری می پردازند حتی خودشان از نقشه های خودشان سر در نمی آورند و تا به حال هیچ کدام از این شرکت ها نتوانسته اند به نامه های شهرداری پاسخ درستی بدهند! مهندس علی اسماعیل پور افزود: در تمامی مکاتباتی که به منظور استعلام از این شرکت ها کردیم در پاسخ می گویند هر زمان شهرداری نیاز به حفاری داشت نماینده ما در محل مورد نظر حاضر خواهد شد تا مشکلی پیش نیاید اما حتی با حضور نماینده شرکت ها و ادارات مذکور باز هم مشاهده می شود که کابل و یا لوله آن ها در حفاری ها دچار خسارت می شود و هزینه های مضاعفی را تحمیل می کند. رئیس اداره گاز شهرستان کاشمر هم در این جلسه بر لزوم ایجاد کمیسیون حفاری در این شهرستان تاکید کرد.

مهندس کامل افزود: بسیاری اوقات مشاهده می شود که امروز شهرداری مسیری را آسفالت می کند و باز فردا شرکت هایی که نیاز به حفاری دارند آن جا را حفاری می کنند ضمن این که در بسیاری از نقاط، لوله های مختلف تقاطع هایی با هم دارند که این مورد در آینده مشکل ساز می شود و اگر کمیسیون حفاری شهرستان با حضور ادارات آب و فاضلاب، مخابرات، گاز و شهرداری تشکیل شود جلوی بسیاری از هزینه های اضافی گرفته خواهد شد.

نظرتان را بنویسید

عضویت ایمیلی

خبرنامه پایگاه اطلاع رسانی کاشمر این امکان را برای شما فراهم میکند تا به وسیله ثبت آدرس ایمیل خود در کادر زیر از آخرین مطالبی که در سایت منتشر میشود، مطلع شوید!

آخرین ارسال ها