فرهنگیان بدحجاب کاشمر با برخورد قانونی مواجه می‌‌شوند

«علیرضا مقرونی»، دبیر شورای امر به معروف و نهی از منکر آموزش و پرورش کاشمر، با بیان این مطلب گفت: هر ساله دستورالعمل جدیدی در خصوص نوع پوشش همکاران زن و مرد به دست ما می‌رسد و در صورتی‌که غیر از دستورالعمل‌های اعلام شده موردی مشاهده شود برخوردقانونی صورت می‌گیرد و از ورود آن‌ها جلوگیری می‌شود.

وی با اشاره به اینکه تاکنون مسابقات بسیاری در زمینه امر به معروف و نهی از منکر در مدارس برگزار شده از تمامی مدیران و شوراهای مدارس خواست با تهیه پوستر، تراکت و نشریات مختلف در مناسبت‌های مختلف در زمینه امر به معروف و نهی از منکر به رقابت با یکدیگر بپردازند.

مقرونی از تشکیل شورای آمرین به معروف در مدارس توسط خود دانش‌آموزان خبر داد و افزود: برای اینکه تذکرات داده شده در دانش‌آموزان تأثیر بیشتری داشته باشد سعی شده خود دانش‌آموزان به یکدیگر تذکر بدهند.

وی با بیان اینکه برای معروفات و نهی از منکرات نمی‌توان تنها به آموزش و پرورش اکتفا کرد، از مسئولان خواست ضمن راه‌اندازی این شورا در همه ادارات از ارائه خدمات به افراد بدحجاب خودداری کنند.

نظرتان را بنویسید

عضویت ایمیلی

خبرنامه پایگاه اطلاع رسانی کاشمر این امکان را برای شما فراهم میکند تا به وسیله ثبت آدرس ایمیل خود در کادر زیر از آخرین مطالبی که در سایت منتشر میشود، مطلع شوید!