رئیس اوقاف و امور خیریه کاشمر: به مسائل فرهنگی جوانان کمتر توجه شده است

رئیس اوقاف و امور خیریه کاشمر گفت: در سی و سومین مسابقات قرآن کریم استان بالغ بر ۴۰۰ نفر شرکت کرده اند که ۲۰ درصدشان را کاشمری ها تشکیل می دهند.

حجت‌الاسلام تدینی در حاشیه مسابقات قرآنی در گفت و گو با خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) – منطقه خراسان، با بیان این‌که ۴۳۰ نفر از برجسته‌ترین قاریان قرآن استان به مدت سه روز میهمان ما خواهند شد، گفت : اگرچه تاکنون در مسائل عمرانی ، اقتصادی و صنعتی کارهای بسیاری انجام شده اما به مسائل فرهنگی جوانان کمتر توجه شده است.

وی با اشاره به این‌که تمام جوانان و شهروندان می‌خواهند بدانند مسوولان چه نگاهی به مسائل فرهنگی دارند، دانشگاه‌هارا از جمله مراکز آسیب‌پذیری دانست که دشمن روی این مراکز برنامه‌ ریزی های خاصی دارد .

رئیس اوقاف و امور خیریه کاشمر با اعلام این‌که تمام مسوولان باید فضاهای قرآنی را در مراکز آموزشی به وجود آورند گفت : باید بستر مناسب‌تری را برای بیشتر قرآنی شدن این شهرستان فراهم کرد .

وی با بیان این‌که علاوه بر هیات‌های مذهبی که در محرم زبانزد خاص و عام هستند، وجود بارگاه امامزادگان و باورهای دینی مردم نشان‌دهنده قدرت فرهنگی این شهرستان است، از تمام مسوولان مراکز آموزشی خواست دانشجویان و دانش‌آموزان را که مخاطب اصلی تهاجم دشمنان هستند با مدیریت صحیح به محل برگزاری مسابقات بیاورند تا از این محافل ارزشمند استفاده و بهره بیشتری ببرند.

نظرتان را بنویسید

عضویت ایمیلی

خبرنامه پایگاه اطلاع رسانی کاشمر این امکان را برای شما فراهم میکند تا به وسیله ثبت آدرس ایمیل خود در کادر زیر از آخرین مطالبی که در سایت منتشر میشود، مطلع شوید!

آخرین ارسال ها