۶۰ پروژه عمرانی و کشاورزی در کاشمر به بهره‌برداری می‌رسد‌

سید‌محسن امیرکلالی ظهر امروز در جمع مدیران دستگاه‌های دولتی کاشمر با تأکید بر این که همه موظفیم برای تقویت محور امامت و ولایت در جامعه و تثبیت احکام دین مبین اسلام تلاش کنیم اظهار داشت: امروز به فضل الهی در بیشتر مناطق مشکلات زیر بنایی از جمله آب، برق، گاز حل شده است.
فرماندار کاشمر تأکید کرد: باید در راستای قانون هدفمندی یارانه‌ها و از محل صرفه‌جویی‌ها سطح خدمات‌رسانی را بیشتر کنیم و با بالا بردن سطح امیدواری مردم در جهت تقویت بنیان‌های معنوی جوانان و پایه‌های اعتقادی مردم برنامه‌ریزی و خدمت‌رسانی کنیم.
وی ابراز داشت: سفارش پیامبر برای اینکه جامعه بیمه شود و خشونت‌ها، بی‌عدالتی‌ها و دلخوری‌ها در بین شیعیان ریشه‌دار نشود حفظ مکارم اخلاق است، بهترین راهی که در دنیای امروز کم رنگ شده است.
این مسئول ابراز داشت: کشورهای غربی به بهانه‌های مختلف در نقاطی از دنیا درپی کسب منافع خودشان و تضعیف مکارم اخلاقی و عزت انسانها هستند.
فرماندار کاشمر تأکید کرد: امروز دشمنان ما با استفاده از جنگ نرم در پی تضعیف مکارم اخلاق در بین جوامع اسلامی هستند و ما باید مواظب باشیم مومنین را گرفتار نکنند و وحدت بین امت اسلامی خدشه‌دار نشود.
وی ادامه داد: نظام سیاسی برآمده از اراده ملت و مبتنی بر اصول و مبانی و ارزش‌های متعالی اسلام راه را برای حرکت عزت‌بخش ملت ایران و اسلام و دنیای بشریت هموار کرد.
امیرکلالی گفت: این نظام سیاسی در طول سه دهه از عمر اقتدارآفرین خود توانسته قله‌های بلندی را فتح کند و با چالش‌های خلق شده از سوی نظام سلطه و استکبار با پیروزی عزت‌آفرین روبه‌رو شود؛ همچنین برای ملت اسلام در سراسر دنیا عزت و اقتدار به ارمغان آورده است.
این مسئول بر همین اساس این نظام سیاسی را بر دو اصل کلیدی و مترقی ولایت و مردم استوار دانست.
فرماندار کاشمر عنوان کرد: این نظام در دست با کفایت شخصیتی است که در متن آموزه‌های دینی تربیت یافته و فقیه عادل و شجاعی است و در کنار این محوریت، حضور مقتدرانه ملت با بصیرت است.

نظرتان را بنویسید

عضویت ایمیلی

خبرنامه پایگاه اطلاع رسانی کاشمر این امکان را برای شما فراهم میکند تا به وسیله ثبت آدرس ایمیل خود در کادر زیر از آخرین مطالبی که در سایت منتشر میشود، مطلع شوید!