رقابت ۳۵۹ قاری و حافظ قرآن در کاشمر امروز پایان می‌یابد

۲۰۲ شرکت‌کننده از بانوان در این مسابقات در دو رده سنی شکوفه‌ها و بزرگسالان و در رشته‌های قرائت‌، ترتیل و حفظ در سالن اجتماعات امام‌زاده سید‌مرتضی‌(ع) رقابت می‌کنند‌.

به گزارش سایت کاشمری، به نقل از خبرگزاری قرآنی ایران(ایکنا)، در رشته حفظ و در رده سنی بزرگسالان، ۴۶ نفر و در رده سنی شکوفه‌ها ۱۰ نفر‌، در رشته قرائت در رده سنی بزرگسالان، ۳۶ نفر و در رده سنی شکوفه‌ها ۳۱ نفر و در رشته ترتیل نیز در رده سنی بزرگسالان، ۴۱ نفر و در رده سنی شکوفه‌ها ۳۴ نفر شرکت کردند‌.

همچنین، ۱۵۷ شرکت‌کننده ار آقایان نیز در رشته قرائت و در رده سنی بزرگسالان ۴۰ نفر، شکوفه‌ها ۳۹ نفر‌، در رشته حفظ در رده سنی بزرگسالان ۱۷ نفر و در رده سنی شکوفه‌ها ۱۰ نفر و در رشته ترتیل نیز در رده سنی بزرگسالان ۲۹ نفر و در رده سنی شکوفه‌ها ۲۲ نفر شرکت کردند‌.

بر اساس همین گزارش امروز عصر مرحله پایانی این مسابقات برگزار می‌شود و پس از نماز مغرب و عشا با حضور مسئولان استانی و شهرستانی مراسم اختتامیه مسابقات در محل آستانه امامزاده سید‌حمزه‌(ع) برگزار می‌شود‌.

نظرتان را بنویسید

عضویت ایمیلی

خبرنامه پایگاه اطلاع رسانی کاشمر این امکان را برای شما فراهم میکند تا به وسیله ثبت آدرس ایمیل خود در کادر زیر از آخرین مطالبی که در سایت منتشر میشود، مطلع شوید!