افتتاح مجتمع تجاری تفریحی کیهان سنتر در کاشمر

فردا بزرگترین مجتمع تجاری تفریحی سرپوشیده استان خراسان رضوی بعد از مشهد مقدس در شهرستان کاشمر افتتاح خواهد شد. این مجمتع با هزینه ای بالغ بر ده میلیارد ریال که شامل بزرگترین آبنمای موزیکال کشور با ۹۴ جام، بیش از یکصد واحد تجاری، رستوران و تالار پذیرایی، بزرگترین فروشگاه مواد غذایی شهرستان، شهربازی سرپوشیده و … ساخته شده است.

غلامرضا علیجانی مدیریت این مجموعه گفت: « با توکل به خدا و همکاری نماینده محترم مردم کاشمر در مجلس شورای اسلامی، فرماندار محترم، شهردار محترم، اعضای محترم شورای اسلامی شهر، ریاست محترم اداره بازرگانی، مجمع محترم امور صنفی و دیگر مسئولین فردا پنجشنبه ۲۵ فروردین ماه افتتاح خواهد گردید. امید است با استقبال مردم خونگرم شهرستان طرح های بعدی مجتمع با دلگرمی بیشتری انجام شود.»

علیجانی در ادامه افزود: «هدف از احداث این مجتمع ترغیب، تشویق و جذب سرمایه داران کاشمری که خارج از شهرستان فعال هستند، اشتغال زایی، توریستی و گردشگری، ترمیم بافت فرسوده شهرستان و … می باشد.»

لازم به ذکر است این مجتمع بخاطر نصب بیش از چهل دوربین مدار بسته از امنیت بالایی برخوردار است.

۱ نظر

  1. مصطفی گفت:

    با سلام.
    این سازه از لحاظ مهندسی بسیار اشکال دارد و خدایی نکرده اگر آن اتفاقی که فکرش را می کنم بیفتد …
    لطفا این نظر را تایید کنید تا مردم بدانند این سازه بسیار ناجور ساخته شده.
    مطلبی کامل در این زمینه برایتان ارسال خواهم کرد.

نظرتان را بنویسید

عضویت ایمیلی

خبرنامه پایگاه اطلاع رسانی کاشمر این امکان را برای شما فراهم میکند تا به وسیله ثبت آدرس ایمیل خود در کادر زیر از آخرین مطالبی که در سایت منتشر میشود، مطلع شوید!

آخرین ارسال ها