افزایش ۱۰۰ درصدی بازدید گردشگران خارجی از کاشمر

بازدید گردشگران خارجی از آرامگاه شهید مدرس در تعطیلات نوروز امسال افزایش ۱۰۰درصدی داشت. دبیر ستاد سفرهای شهرستان کاشمرافزود: کاشمر به عنوان دومین شهر زیارتی استان خراسان رضوی بعد از مشهد و با داشتن آثار تاریخی و فرهنگی متعدد و همچنین قابلیت‌ها، ظرفیت‌ها و جاذبه‌های گردشگری امسال درمقایسه با مدت مشابه پارسال در ایام نوروز با افزایش ۱۰۰ درصدی حضور گردشگران خارجی در شهرستان مواجه شده است.

محمد نظام‌آبادی افزود: اکثر این گردشگران از کشورهای چین، هند، پاکستان، ازبکستان و همسایه‌های شرق کشور و حوزه خلیج‌فارس وارد کاشمر شده اند. وی افزود: این گردشگران خارجی بیشتر به‌ صورت گروهی و یا انفرادی به شهرستان عزیمت و از زیارتگاه‌ها، آثار تاریخی، فرهنگی و جاذبه‌های طبیعی و گردشگری شهرستان بازدید کرده‌اند.

دبیر ستاد سفرهای شهرستان کاشمر افزود: این گردشگران بیشتر از امامزاده‌های شهرستان و همچنین از آرامگاه بزرگ‌مردانی همچون آیت‌الله سید حسن مدرس و مسجد جامع و سایر اماکن تارخی، جاذبه‌های گردشگری و همچنین از جشنواره سبزه‌آرایی و هفت‌سین ایرانی در این شهرستان بازدید کرده‌اند.

۲ نظر

  1. همدم گفت:

    جالبه

  2. باران گفت:

    عالیییییییییییییییییییییییه

نظرتان را بنویسید

عضویت ایمیلی

خبرنامه پایگاه اطلاع رسانی کاشمر این امکان را برای شما فراهم میکند تا به وسیله ثبت آدرس ایمیل خود در کادر زیر از آخرین مطالبی که در سایت منتشر میشود، مطلع شوید!

آخرین ارسال ها