برگزاری اولین همایش مهندسی صنایع همزمان با روز ملی کیفیت در پیام نور کاشمر

سرانجام پس از گذشت ۳سال از تولد مهندسی صنایع در دانشگاه پیام نور کاشمر با تلاش فراوان و بی دریغ انجمن علمی مهندسی صنایع،اولین همایش دانشجویی مهندسی صنایع در حالی برگزار شد که تاکنون به مانند این همایش در دانشگاه به مرحله اجرا در نیامده بود.

به گزارش اخبار پیام نور، همایش با حضور استاد گلمکانی،استاد به آبادی، آقای محمدیان، آقای عابدی، آقای رضوانی و جمع  گثیری از دانشجویان مهندسی صنایع برگزار شد ودربردارنده ی اهدافی چون  شناساندن نقش مهندسی صنایع و آموزش نرم افزارهای تخصصی این رشته در حوزه ی تحقیق در عملیات و کنترل پروژه بود.

آغاز به کار این همایش به بخش سرود ملی و تلاوت قرآن کریم بود وفیلمی کوتاه با محتوای آموزشی مهندسی صنایع که توسط انجمن علمی مهندسی صنایع تهیّه شده بود پخش شد.

پس از سخنرانی مدیرگروه مهندسی صنایع،استاد گلمکانی در مورد رشته مهندسی صنایع،کارگاه نرم  افزار مایکروسافت پروجکت (کنترل پروژه) توسط سرکارخانم صالحی ارائه شد ودر ادامه از اساتید گرانقدر این رشته و دانشجویان برتر مهندسی صنایع در هر ورودی تقدیر شد و برای رفع خستگی حاضران برنامه پذیرایی اجرا شد.

کارگاه نرم  افزار لینگو (تحقیق در عملیات)پس از اتمام پذیرایی توسط جناب آقای کفّاش برگزار شد و در اختتامیّه از برگزار کنندگان همایش با تشویق حضّار تقدیر به عمل آمد.

۱ نظر

  1. مرادزاده گفت:

    سلام
    لطفا جهت به روز کردن مطالب اقدام کنید و تمامی برنامه های اجرا شده در دانشگاه و اهداف بلندمدت و کوتاه مدت دانشگاه را اطلاع رسانی کنید.
    جهت شاداب سازی روحیه دانشجویان و محیط دانشگاه از دانشجویان نظر خواهی کنید…

نظرتان را بنویسید

عضویت ایمیلی

خبرنامه پایگاه اطلاع رسانی کاشمر این امکان را برای شما فراهم میکند تا به وسیله ثبت آدرس ایمیل خود در کادر زیر از آخرین مطالبی که در سایت منتشر میشود، مطلع شوید!