خباز: جهاد اقتصادی با اجرای سیاست‎های اصل ۴۴ محقق می‎شود

نماینده مردم کاشمر در مجلس شورای اسلامی گفت: شعار “جهاد اقتصادی” با اجرای سیاست های اصل ۴۴ محقق می شود.

محمدرضا خباز در گفت و گو با خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) – منطقه خراسان، اظهار داشت : با توجه با نامگذاری امسال از سوی مقام معظم رهبری به عنوان سال جهاد اقتصادی، تصمیم سازان و تصمیم گیران کشور حرکت عمیق، پرشتاب و فوق العاده ای را در این راستا شروع کنند.

وی گفت : در این راستا قوه مقننه با تعیین زیرساخت ها، قوه مجریه با برنامه ریزی و اجرا و قوه قضاییه با نظارت یک حرکت همگانی باید تلاش نمایند.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس تصریح کرد: قوه مقننه نیز باید خلاهای قانونی را مرتفع کند و چهار مصوبه دیگر تحت عنوان تحول اقتصادی را به تصویب برساند.

خباز با اشاره به مسوولیت سنگین قوه مجریه در این راستا گفت : دولت باید واگذاری ها را در کشور به معنای واقعی انجام دهد و از انجام این کار سرباز نزند.

وی با اشاره به نقش قوه قضاییه جهت نظارت دستگاه ها به طور کامل تا وظایف خود را به خوبی انجام دهند، افزود : اگر این سه حرکت یعنی ریل گذاری مجلس، اجرای دولت و نظارت قوه قضاییه صورت بگیرد، شعار جهاد اقتصادی تحقق پیدا خواهد کرد.

نماینده مردم کاشمر با بیان این که شعار جهاد اقتصادی نوعی معنویت را نیز در خود دارد و نشان می دهد که این امر چیزی به غیر از تلاش اقتصادی است و کاری اعتقادی و عمیق است، ادامه داد: باید در این راستا با نگاه معنوی و انگیزه های الهی قدم برداشته شود.

محمد رضا خباز افزود : قدم برداشتن در راستای این شعار با انگیزه های الهی و معنوی باعث می شود تا مردم باور کنند که این تصمیم آنان را در اقتصاد دخیل خواهد کردو با انجام شعارهای حاکمیت، این اتفاق در همه ابعاد مردمی و دولتی رخ می دهد.

۲ نظر

  1. امید گفت:

    سلام
    موفق باشید.
    یک کاشمری

  2. با تشکر از لطف شما

نظرتان را بنویسید

عضویت ایمیلی

خبرنامه پایگاه اطلاع رسانی کاشمر این امکان را برای شما فراهم میکند تا به وسیله ثبت آدرس ایمیل خود در کادر زیر از آخرین مطالبی که در سایت منتشر میشود، مطلع شوید!

آخرین ارسال ها