دکتر غلامرضا جعفرپور: حل معضل ترافیک شهر نیاز به تهیه طرح جامع دارد

عضو شورای شهر کاشمر با انتقاد شدید از نیروی انتظامی در زمینه عدم اقدام جدی در حل مشکل ترافیک این شهر خواستار تهیه طرحی جامع برای حل این معضل شد.

دکتر غلامرضا جعفرپور در گفت و گو با خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) – منطقه خراسان، گفت : متاسفانه نیروی انتظامی در مواجهه با مسائل ترافیکی خوب عمل نمی کند و به نظر می رسد هیچ طرحی برای مقابله با این مشکلات ندارد.

وی با اشاره به پیشنهاد نیروی انتظامی برای یک طرفه کردن خیابان امام خمینی(ره) این شهر، ضمن مخالفت با این پیشنهاد تصریح کرد: راهنمایی ورانندگی کاشمر برای حل معضل ترافیک سنگین خیابان امام خمینی(ره) بدترین راه ممکن را پیشنهاد کرده است.

وی اظهار داشت : این خیابان مسائل ترافیکی مهمتری دارد که باید راهنمایی و رانندگی ابتدا به آن ها رسیدگی کند چنانکه دوطرف خیابان و نیز داخل پیاده روها پارک موتورسیکلت ها، تاکسی در طول مسیر خود از جمله این مشکلات است که نیازمند برخورد جدی است.

دکتر جعفرپور با بیان اینکه حل این مشکل نیازمند همکاری همه بخش هاست، افزود : این مشکل نه تنها در خیابان امام(ره) بلکه در سایر خیابان های اصلی شهر نیز وجود دارد و باید راه حل اساسی برای آن دیده شود.

 

نظرتان را بنویسید

عضویت ایمیلی

خبرنامه پایگاه اطلاع رسانی کاشمر این امکان را برای شما فراهم میکند تا به وسیله ثبت آدرس ایمیل خود در کادر زیر از آخرین مطالبی که در سایت منتشر میشود، مطلع شوید!

آخرین ارسال ها