سیدابوالقاسم یعقوبی: دانشگاهیان در خط مقدم جهاد اقتصادی حضوری فعال داشته باشند

حجت‌الاسلام «سیدابوالقاسم یعقوبی»، امام جمعه کاشمر در گفت‌وگو با خبرگزاری قرآنی ایران(ایکنا) شعبه خراسان رضوی، با بیان این مطلب گفت: دانشگاهیان باید در خط مقدم جهاد اقتصادی حضوری فعال و تأثیرگذار داشته باشند.

امام جمعه کاشمر بیان کرد: دانشگاهیان باید در فضای دانشگاه در راستای طرح‌های توسعه و پیشرفت خود ارشادات و بیانات مقام معظم رهبری را همچون گذشته فصل‌الخطاب خود قرار دهند.

وی توجه هرچه بیشتر به امر تولید علم و اشاعه فرهنگ پژوهش و مطالعه در جامعه را ضروری دانست و افزود: باید نهضت علم‌آموزی را ترویج داد.

حجت‌الاسلام یعقوبی با اشاره به دستاوردهای متعددی که در عرصه علوم مختلف در سال‌های اخیر در کشور به دست آمده است، ابراز کرد: دانشگاه‌ها می‌توانند با تربیت نیروهای متخصص و متعهد راه رسیدن به توسعه پایدار را هموار کنند.

وی اظهار امیدواری کرد در سال «جهاد اقتصادی» شاهد درخشش مراکز آموزش عالی و نخبگان دانشگاهی برای رسیدن به تعالی و توسعه منطقه باشیم.

نظرتان را بنویسید

عضویت ایمیلی

خبرنامه پایگاه اطلاع رسانی کاشمر این امکان را برای شما فراهم میکند تا به وسیله ثبت آدرس ایمیل خود در کادر زیر از آخرین مطالبی که در سایت منتشر میشود، مطلع شوید!

آخرین ارسال ها