فرماندار کاشمر: رفع خلأ فکری جوانان مستلزم گسترش فعالیت‌های قرآنی است

برای رفع خلأ فکری جوانان، گسترش معنویت و رفع مشکلات عدیده موجود، باید فعالیت‌های قرآنی را گسترش داد.

«سیدمحسن امیرکلالی»، فرماندار کاشمر، با بیان این مطلب افزود: اگر بخواهیم جامعه اصلاح شود و خوبان خوب‌تر شوند بایستی قرآن در متن زندگی اجتماعی، فردی و گروهی ما وارد شود.

وی همچنین با بیان اینکه اگر برنامه مشخص داشته باشیم یادواره‌های شهدا از مقوله‌های فرهنگی است که می‌تواند جوانان را بیمه کند، تصریح کرد: اگر برپایی این‌گونه مراسم در شهر توسعه و گسترش پیدا کند در بیشتر کارها موفق خواهیم بود.

کلالی با بیان اینکه کاشمر در بحث باورهای دینی بدنه خوب و قوی‌ای دارد، به برپایی انجمن‌های قرآنی خانه‌ای اشاره کرد و یادآور شد: باید از همه ظرفیت‌های شهرستان نهایت استفاده را کرد.

وی بیان کرد: تقویت باورهای اصیل در جامعه، کار فرهنگی بلندمدتی است که نیاز به یک سرمایه‌گذاری بلندمدت دارد.

فرماندار کاشمر با اشاره به اینکه با «وحدت» باید صلابت، اقتدار و رونق منطقه را حفظ کرد، افزود: اگرچه فتنه‌گران اصرار دارند با کوبیدن طبل دشمنی، فرصت‌های به وجود آمده را از دست بدهیم ولی تاکنون با حضور به موقع مردم و بیانات ارزشمند مقام معظم رهبری تمام توطئه‌های دشمنان خنثی شد.

نظرتان را بنویسید

عضویت ایمیلی

خبرنامه پایگاه اطلاع رسانی کاشمر این امکان را برای شما فراهم میکند تا به وسیله ثبت آدرس ایمیل خود در کادر زیر از آخرین مطالبی که در سایت منتشر میشود، مطلع شوید!

آخرین ارسال ها