فرماندار کاشمر: مسوولان برای تحقق عدالت اجتماعی در کاشمر تلاش کنند

سید محسن امیرکلالی در جمع هیات رییسه مجمع امور صنفی و روسای اتحادیه های شهرستان کاشمر اظهار داشت: عدالت اجتماعی باید در تمامی حوزه ها محقق شود و در تمامی فعالیت ها نمود پیدا کند.

وی افزود: تمام کارها و امور باید با اخلاص و برای رضای خدا انجام شود و مسوولان نیز در جهت گره گشایی از کار مردم و رفع مشکلات آنان تلاش کنند.

فرماندار کاشمر با اشاره به ضرورت افزایش ثروت ملی در کشور گفت: تولید ثروت ملی با استفاده بهینه از ذخایر مادی و موهبت های الهی و با مشارکت همه جانبه مردم و دولت انجام می گیرد.

امیرکلالی بر ارتقای شاخصه های اقتصادی در سال جهاد اقتصادی تاکید کرد و عنوان داشت: همه افراد جامعه باید در راستای اجرای سیاست های کلان کشور در این سال تلاش کنند.

وی اجرای مصوبات دولت نهم و دهم از جمله منطقه ویژه اقتصادی، راه اندازی واحدهای تولیدی و صنعتی و اجرای برخی از طرح ها در بخش های راه و کشاورزی و آب را در روند توسعه و ارتقای شهرستان موثر دانست.

نظرتان را بنویسید

عضویت ایمیلی

خبرنامه پایگاه اطلاع رسانی کاشمر این امکان را برای شما فراهم میکند تا به وسیله ثبت آدرس ایمیل خود در کادر زیر از آخرین مطالبی که در سایت منتشر میشود، مطلع شوید!

آخرین ارسال ها