نایب رئیس شورای اسلامی شهر کاشمر: رسیدگی به مناطق جنوب شهراز مهمترین اولویت‎های شورای شهر است

عضو شورای اسلامی شهر کاشمر اظهار داشت: رسیدگی به مناطق جنوب شهراز مهمترین اولویت‎های شورای شهر در سال جاری است.

یعقوب گل‌محمدی در گفت و گو با خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)-منطقه خراسان، خاطر نشان کرد : در سال جاری رسیدگی به مناطق جنوب شهر در اولویت است که در این راستا نسبت به آسفالت این مناطق اقدام شده، هم‌چنین خرید ماشین مکانیزه جدول شور شهری ، آغاز عملیات بهشت بقیع ، انجام بخشی از عملیات بولوار سیدمرتضی ، ساماندهی تبلیغات شهری و . . . صورت گرفته است .

وی افزود: اگرچه اقدامات قابل توجهی با مشارکت شهروندان و در سایه همدلی و تعامل شورائیان با مجموعه مدیریت خدمات شهری انجام گرفت اما علی‌رغم کم‌هزینه بودن آن و بازخورد بالایش نسبت به انجام ورزش محلات در جهت احداث پارک محلات اقدامی صورت نگرفت.

نایب رئیس شورای اسلامی شهر با انتقاد از بی‌توجهی به امور فرهنگی گفت : باید با قوی‌تر نمودن بُعد نظارتی شورا در راستای دفاع از حقوق شهروندان تلاش کنیم.

وی ابراز امیدواری نمود که با تلاش شهرداری و با حمایت شورای شهر و مشارکت شهروندان بتوانیم در سال آینده شاهد افتتاح پارک بسیج، بهشت بقیع، بولوار سیدمرتضی و . . . باشیم .

گل‌محمدی با اشاره به در نظر گرفتن بودجه ۱۰،۵ میلیارد تومانی برای سال ۹۰ تصریح کرد: باید در هزینه‌کرد بودجه دقت عمل بیشتری داشته باشیم .

وی با تأکید بر اینکه با این بودجه مردم باید کارهای بزرگتری را شاهد باشند و دست‌اندرکاران امور شهر خود را برای اجرای پروژه‌های عظیم‌تری آماده کنند، افزود: باید متناسب با پروژه‌هایی که در بودجه پیش‌بینی شده اقداماتی انجام شود و هزینه‌ها صورت گیرد و این در حالی است که با وجود تحقق بودجه سال ۸۹ برخی از مواردی که در آن پیش‌بینی بودجه صورت گرفته بود، از جمله احداث پارک محلات ، آماده‌سازی شهرک شهرداری اجرا نگردید.

گل‌محمدی با اشاره به تصویب مصوبه‌ای در خصوص راه‌اندازی کمیته توسعه و عمران شهر اظهار داشت: این کمیته با محوریت شورای اسلامی شهر و فرماندار و با هدف شناسایی پتانسیل سرمایه‌گذاری شهر و آماده نمودن بسته‌های سرمایه‌گذاری فعال می‌شود تا به سرعت زمینه همایش جذب سرمایه‌گذار را در منطقه فراهم آورد .

نظرتان را بنویسید

عضویت ایمیلی

خبرنامه پایگاه اطلاع رسانی کاشمر این امکان را برای شما فراهم میکند تا به وسیله ثبت آدرس ایمیل خود در کادر زیر از آخرین مطالبی که در سایت منتشر میشود، مطلع شوید!

آخرین ارسال ها