حضور مدیر امور آبفا کاشمر در تعدادی از مدارس سطح شهرستان

همزمان با هفته مشاغل و روز معلم ، مدیر امور آبفا کاشمر در مدارس الزهرا،شاهد، عفاف ، ۱۵ خرداد ، تکتم و امام حسین (ع) کاشمر به نمایندگی از فرماندار شهرستان حضور یافته و ضمن تبریک و گرامیداشت سالروز شهادت علامه بزرگ استاد شهید مطهری شغل معلمی را شریف و معلمان را ادامه دهندگان راه انبیاء خواند .
به گزارش آریا،  پاکروان در ادامه به بیان وضعیت آب شرب شهرستان کاشمر پرداخت و با توجه به خشکسالی های اخیر و افت شدید سفره های زیرزمینی به استفاده بهینه و درست آب تاًکید و از دانش آموزان و معلمان خواست که نسبت به انتقال فرهنگ صحیح آب به جامعه تلاش مضاعف داشته باشند .
وی اقدامات زیربنایی انجام شده در بخش آب شهرستان کاشمر طی ۱۸ سال گذشته را مهم ارزیابی کرد و از دست اندرکاران عرصه آموزش و پرورش نیز به خاطر اهمیت دادن به بحث مدیریت مصرف آب که در آموزشگاههای شهرستان از سال ۸۸ شروع شده بود و باعث کاهش ۳۷ درصدی مصرف آب مدارس گردیده تشکر و قدردانی نمود و به ادامه مصرف بهینه آب تاکید نمود.

نظرتان را بنویسید

عضویت ایمیلی

خبرنامه پایگاه اطلاع رسانی کاشمر این امکان را برای شما فراهم میکند تا به وسیله ثبت آدرس ایمیل خود در کادر زیر از آخرین مطالبی که در سایت منتشر میشود، مطلع شوید!