سانحه رانندگی در کاشمر یک کشته و ۴مجروح بر جای گذاشت

بار دیگر بی احتیاطی و بی توجهی به مقررات راهنمایی و رانندگی در بولوار امام زاده سیدمرتضی(ع) کاشمر منجر به جان باختن یک جوان ۱۸ساله و مجروح شدن ۴نفر دیگر شد. به گزارش خراسان، یک دستگاه خودروی سواری سمند که با ۴سرنشین درمسیر برگشت بولوار امام زاده سید مرتضی(ع) در حال حرکت بود پس از انحراف از مسیر با درخت حاشیه بولوار برخورد کرد که در این جریان موتور و لاستیک های خودرو و سایر تجهیزات جلوی سواری از آن جدا و به اطراف پرتاب شد. کارشناس تصادفات پلیس راهنمایی و رانندگی کاشمر با حضور در صحنه تصادف و انجام بررسی  های لازم، علت بروز این حادثه دلخراش رانندگی را عدم توانایی در کنترل وسیله نقلیه ناشی از تخطی از سرعت مطمئنه از سوی راننده خودروی سواری عنوان کرد. سروان علی اسحاقی با تاکید بر این که مسیر بولوار امام زاده سید مرتضی به دلیل قرار گرفتن مراکز آموزش عالی و نیز رفت و آمد شهروندان برای رفتن به زیارت و حضور در مناطق ییلاقی شمال شهر در بیشتر اوقات شلوغ است و متاسفانه برخی از رانندگان بدون توجه به علایم رانندگی و رعایت سرعت مجاز تردد می کنند گفت: اگرچه در قسمت هایی از مسیر این بولوار علاوه بر ایجاد سرعت گیر، تابلوهای هشدار دهنده نیزنصب شده است اما برخی از رانندگان توجهی نمی کنند و با سرعت غیرمجاز به مسیر خود ادامه می دهند و باعث بروز چنین حوادث ناگواری می شوند. وی با بیان این که بولوار امام زاده سید مرتضی با طول حدود ۴ونیم کیلومتر یک راه درون شهری محسوب می شود و حداکثر سرعت مجاز در این بولوار ۶۰کیلومتر است یادآور شد: متاسفانه در ۳سال اخیر حدود ۱۰تصادف منجر به فوت و ده ها مورد تصادف جرحی و خسارتی رخ داده است.

۲ نظر

  1. حسن گفت:

    لازم به ذکر است سرعت سمند بالای۱۵۰کیلومتر بوده است که اگر کمتر بود شاید این حادثه رخ نمی داد.

  2. Mohammadsalar گفت:

    اگه فرمایش حسن آقا درست باشه یعنی وضع خودرو سازیمون اینقدر خرابه که سرعت بالای ۱۵۰ کیلومتر باعث ترکیدن موتور بشه آخه این چه جور تصادفیه که حتی شیشه جلو سالمه و از کاپوت و موتورو… هیچی نمونده؟

نظرتان را بنویسید

عضویت ایمیلی

خبرنامه پایگاه اطلاع رسانی کاشمر این امکان را برای شما فراهم میکند تا به وسیله ثبت آدرس ایمیل خود در کادر زیر از آخرین مطالبی که در سایت منتشر میشود، مطلع شوید!