ستاد بزرگداشت هفته معلم در کاشمر تشکیل شد

رییس اداره آموزش و پرورش کاشمر با اعلام این خبر افزود: این ستاد تا کنون جلسات متعددی را به منظور تدوین برنامه های متنوع برای اجرا در هفته معلم تشکیل داده است.

محمدعلی شبیری افزود:‌ رویکرد ما در سال جاری برای گرامی داشت مقام معلم یک رویکرد مردمی است و تلاش می کنیم با استفاده از دانش آموزان ، انجمن های اولیاء و مربیان و همه نهادها و ادارات این هفته را بهتر از سال های گذشته برگزار کنیم.

وی ادامه داد: سعی می کنیم امسال در مقایسه با سال های گذشته هفته معلم درخشش بیشتری داشته باشد چون تجلیل از معلم قدرشناسی از علم و توجه به رشد و کمال انسان است.

شبیری یکی از برنامه های هفته معلم در کاشمر را تشکیل موزه آموزش و پرورش عنوان کرد و اظهار داشت: برگزاری ده ها برنامه همچون شب شعر، مسابقات قرآنی ، مسابقات کتابخوانی از کتب شهید مطهری ، تقدیر از معلمان برتر و نمونه شهرستان ، برگزاری همایش بزرگ فرهنگیان شاغل و بازنشسته ، حضور مسئولان شهرستان در مدارس و … از دیگر برنامه های هفته معلم در کاشمر می باشد.

نظرتان را بنویسید

عضویت ایمیلی

خبرنامه پایگاه اطلاع رسانی کاشمر این امکان را برای شما فراهم میکند تا به وسیله ثبت آدرس ایمیل خود در کادر زیر از آخرین مطالبی که در سایت منتشر میشود، مطلع شوید!

آخرین ارسال ها