عملیات آبرسانی به ۹ روستا در کاشمر آغاز شد

مدیرعامل آبفار خراسان رضوی از آغاز عملیات اجرایی پروژه های آبرسانی به ۹ روستای کاشمر خبر داد.

محمد دانشگر در این مراسم، که پیش از ظهر چهارشنبه با حضور نماینده مردم کاشمر در مجلس، فرماندار و جمعی از مسؤلین محلی آغاز شد، تأمین آب سالم برای روستاییان استان را مأموریت اصلی این شرکت، دانست.

وی گفت: پروژه “مجتمع آبرسانی پایین ولایت” کاشمر بر همین اساس و در سه فاز تعریف شده است که با بهره برداری کامل آن جمعیتی نزدیک به ۱۵ هزار نفر در ۹ روستای این شهرستان، طعم گوارای آب شرب لوله کشی سالم و بهداشتی را در منازل خود خواهند چشید.

وی اعتبار مورد نیاز اجرای کامل این پروژه را در مجموع ۱۵ میلیارد ریال اعلام کرد و افزود: طبق برنامه ریزی های انجام شده، فاز اول این پروژه که آبرسانی به روستاهای زنده جان وکسرینه  است، در هفته دولت سال جاری به بهره برداری می رسد.

وی افزود: این پروژه باتجهیز یک حلقه چاه، احداث مخزن ۵۰۰ متر مکعبی ، سه هزار متر لوله گذاری و با اعتبار ۳۰۰ میلیون ریال به بهره برداری می رسد و اهالی روستاهای مذکور از آب شرب لوله کشی سالم و بهداشتی بهره مند خواهند شد.

نظرتان را بنویسید

عضویت ایمیلی

خبرنامه پایگاه اطلاع رسانی کاشمر این امکان را برای شما فراهم میکند تا به وسیله ثبت آدرس ایمیل خود در کادر زیر از آخرین مطالبی که در سایت منتشر میشود، مطلع شوید!