مدیر اداره آموزش و پرورش: تجلیل از معلم قدرشناسی از علم و توجه به رشد و کمال انسان است

مدیر اداره آموزش و پرورش کاشمر از تشکیل ستاد گرامیداشت مقام معلم دراین شهرستان خبر داد.

محمدعلی شبیری در گفت و گو با خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) – منطقه خراسان، با بیان این که ستاد بزرگداشت هفته معلم تشکیل شده است، گفت: این ستاد تا کنون جلسات متعددی را به منظور تدوین برنامه های متنوع برای اجرا در هفته معلم تشکیل داده است.

وی افزود:‌ رویکرد ما در سال جاری برای گرامیداشت مقام معلم یک رویکرد مردمی است و تلاش می کنیم با استفاده از دانش آموزان ، انجمن های اولیا و مربیان و همه نهادها و ادارات این هفته را بهتر از سال های گذشته برگزار کنیم.

شبیری یکی از برنامه های هفته معلم را در کاشمرتشکیل موزه آموزش و پرورش عنوان کرد و اظهار داشت: برگزاری ده ها برنامه همچون شب شعر، مسابقات قرآنی ، مسابقات کتابخوانی از کتب شهید مطهری ، تقدیر از معلمان برتر و نمونه شهرستان ، برگزاری همایش بزرگ فرهنگیان شاغل و بازنشسته ، حضور مسوولان شهرستان در مدارس و … از دیگر برنامه های هفته معلم در کاشمر می باشد .

وی گفت: امسال در مقایسه با سال های گذشته  تلاش می کنیم هفته معلم درخشش بیشتری داشته باشد زیرا  تجلیل از معلم قدرشناسی از علم و توجه به رشد و کمال انسان است.

نظرتان را بنویسید

عضویت ایمیلی

خبرنامه پایگاه اطلاع رسانی کاشمر این امکان را برای شما فراهم میکند تا به وسیله ثبت آدرس ایمیل خود در کادر زیر از آخرین مطالبی که در سایت منتشر میشود، مطلع شوید!