مسابقات والیبال جام معلم در واحد کاشمر برگزار شد

به مناسبت بزرگداشت روز معلم یک دوره مسابقات والیبال ویژه اساتید و کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی واحد کاشمر برگزار شد.معاون دانشجویی واحد کاشمر با بیان این مطلب به خبرنگار آنا گفت:در این دوره از مسابقات ۶ تیم ۷نفره در دو گروه سه تیمی به صورت دوره ای به رقابت پرداختند.

اسکندری با تشکر از استقبال گرم اعضای هیئت علمی و کارکنان دانشگاه از این مسابقات اظهار داشت:حوزه های مختلف با حضور تنی چند از اساتید اقدام به تشکیل تیم نموده بودند که در نهایت در مرحله نیمه نهایی تیم های حوزه اداری و دانشجویی با غلبه بر حوزه های ریاست و مالی به فینال راه یافتند.

وی با اشاره به حضور ۴۲ نفر از اساتید و کارکنان در این مسابقات افزود:دراین دوره از مسابقات شاهد ده بازی بودیم که در مرحله نهایی تیم دانشجویی دو بر صفر از سد تیم اداری گذشت و قهرمان این دوره شد.

اسکندری خاطر نشان شد :تیم حوزه ریاست نیز با گذر از سد حوزه مالی بعد از تیم اداری در مقام سوم قرار گرفت.اعضای تیم دانشجویی عبارتند از:دلاور نخعی،جلیل یغمایی،احمد آراسته،حسین عباسی،محمد لشکری،مهدی بامحبت ومحمودعبدی.

نظرتان را بنویسید

عضویت ایمیلی

خبرنامه پایگاه اطلاع رسانی کاشمر این امکان را برای شما فراهم میکند تا به وسیله ثبت آدرس ایمیل خود در کادر زیر از آخرین مطالبی که در سایت منتشر میشود، مطلع شوید!