در ادامه ماجرای قوژد، مصطفی قریشی ضابط ویژه قضایی سپاه بازداشت شد!

خبرگزاری مهر نوشت: یک عضو بسیج سپاه منطقه کاشمر در خراسان رضوی به دلیل پیگیری پرونده تجاوز گروهی به زنی در روستای قوژد به دستور مقام قضایی این منطقه دستگیر شده است.

پنجم اردیبهشت امسال زنی به نام “م.ق” با طرح شکایتی در دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان کاشمر از حادثه هولناکی خبر داده که در آن به حمله ۵۰ مرد به وی در روستای قوژد اشاره شده است. حادثه ساعت ۲۰ روز دوم اردیبهشت ماه امسال در یک زمین کشاورزی و با تهدید چاقو و کتک کاری رخ داده و سپس عوامل آن اقدام به ربودن زن و فرار از منطقه کرده اند.

براساس اظهارات مردم روستا، نیروهای بسیجی پس از حضور در منطقه اقدام به شناسایی این افراد و دستگیری تعدادی از آنها کرده و موضوع را پیگیری می کنند اما پس از چند روز یکی از این نیروهای بسیجی به نام سید مصطفی قرشی یزدی به علت پیگیری ماجرا و دستگیری برخی از متجاوزین، به دستور مقام قضایی شهرستان کاشمر و بازپرس علی اصغر مرادزاده دستگیر شده و ضمن صدور قرار زندان مقرر شد وی به زندان منتقل شود که با حضور مدیر اطلاعات سپاه کاشمر قرار زندان به قرار کفالت تبدیل و وی با قرار وثیقه آزاد می شود.

سید مصطفی قرشی یزدی ضابط ویژه قضایی سپاه کاشمر در این باره گفت: بنده به عنوان ضابط ویژه قضایی پس از مطلع شدن از این فاجعه از طریق مردم منطقه، موضوع را به مدیریت اطلاعات سپاه ناحیه کاشمر رساندم و برابر دستور وی به همراه برخی دیگر از نیروهای بسیج عازم منطقه شدیم. زمانی که به روستا رسیدم با پلیس ۱۱۰ تماس گرفته و با آنها به سمت محل حادثه رفتیم که مردم روستا گزارش دادند که اراذل و اوباش زن مورد نظر را با خود به محل دیگری برده اند. مراتب را به دادستان کاشمر رساندم که وی دستور داد اقدامی لازم نیست و در صورتی که این زن در روزهای آینده شکایت کرد موضوع را پیگیری می کنیم. به همین دلیل پلیس ۱۱۰ محل فاجعه را ترک کرد ولی ما بی تفاوت از کنار آن رد نشدیم و پس از شناسایی راننده خودرویی که این زن را از محل جنایت برده بود، با آنها صحبت کردیم که حاضر به همکاری شدند و در نهایت این زن را در بیمارستان پیدا کردیم.

این نیروی بسیجی با بیان اینکه با تلاش ما این زن توانست مراتب شکایت را همان شب به نیروی انتظامی برساند، گفت: این زن عنوان کرد که از همه افراد شکایت دارم و خواهان مجازات آنها هستم.

قرشی افزود: در اول وقت اداری رئیس کلانتری گزارش افسر بیمارستان را به همراه گزارش افسر کشیک کلانتری مبنی بر اینکه در ساعت ۲ بامداد بنده به همراه سه نفر دیگر به کلانتری رفته و اعلام شکایت کردیم به دادستان ارسال می کند. به همین علت بنده تاکنون چند بار به کلانتری و دادسرا احضار و مورد بازجویی قرار گرفته ام و حتی به بنده دستبند زده شد. این در حالی است که بنده ۱۳ سال ضابط فعال، دو سال ضابط ویژه قضایی و سه سال مدیر امر به معروف و نهی از منکر حوزه نبی اکرم سپاه ناحیه کاشمر، فرمانده پایگاه مقاومت بسیج حضرت آیت الله خامنه ای هستم و طبق وظیفه شرعی و دینی خود این امر فحشا که یک فاجعه است را پیگیری کرده ام.

۱۰ نظر

 1. سلام جناب آقای رادان
  نکنه امام جمعه کاشمر هم مثل امام جمعه کاشان دروغگو و جزئی از الماسهای نفوذی موساد هستند!!!!!!!!!!!!!!!
  آقای رادان حربه خوبی برای بستن دهان عدالتخواهان و برخورد با آنان پیدا کرده اید!!!!!!!!!!!!!!!!!! تشویش ذهن مردم!!!!!!!!!!!!
  طلبه سیرجانی رو با همین حربه دارید محکوم میکنید امام جمعه کاشمر رو هم وخیلی از افراد دیگه که خودم هم در آینده ای نچندان دور به این بلا گرفتار خواهم شد!!!!!!!!!!ولی بترسید از روز حساب که دیگر این حقه ها کاربردی ندارد
  راستی آقای رادان سوالی دارم اگر به زن خود شما در کاشمرتجاوزمیشد وبه خواهر و مادر شما در اصفهان واینقدر در برخورد با متجاوزان مسامحه میکردن باز هم خیلی خونسرد میگفتید ((برخی در نظر دارند ذهن مردم را مشوش کنند،رسانه‌ای شدن این‌گونه حوادث بعد از گذشت زمان طولانی، جای سوال دارد)
  ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
  دادستان کاشمر چی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ اگه به زن و دخترش تجاوز میکردن و میبردن یه جای دیگه راهشو میگرفت و میرفت و میگفت هر موقع زن ودخترمو برگردوندند و اگه دلشون خواست و از متجاوزان نترسیدن و اومدن شکایت کردن اون موقع یه کاری میکنیم!!!!!!!!!!!
  آملی لاریجانی شما چطور؟ اگر زن شما بجای آن زن کاشمری بود و دادستان کاشمر همین کار رو می کرد شما باز باخیالی آسوده بر مسند عدالت خود مینشستید و ککتان هم نمی گزید!!!!!!!!!!!!!!!!وهیچ برخوردی نمی کردید وصدای وا عدالت شما بلند نمی شد!!!!!!!!!!!!!!و می گفتید که دادستان کاشمر طبق قانون و شرع مقدس اسلام عمل کرده منتظر شده تا متجاوزان زنم را برگردانند واگر شکایت کرد بعدا رسیدگی کند !!!!!!!!!!!!!ولی آن بسیجی ضابط قضایی داغ بازی از خودش در آورده وحقش بوده که زندانی شود!!!!!!!!!!!!!

 2. مجتبی گفت:

  فقط میتونم بگم متاسفم
  با علنی نکردن جریان می خواستن صورت مساله رو پاک کنن!!!!!!!!!!!!
  یکی نیست به این ریا کار های به منافع چسبیده بگه که باید دنبال راه حل باشین نه اینکه بگین چه کسی مسئله رو علنی کرد.
  وای به ما با این مسئولین!
  وای

 3. محمد گفت:

  آمریکا هیچ غلطی نمی تواند بکند.

 4. ليلا گفت:

  ما میگیم شهرهای بزرگ بده اینجا که از لس آنجلس بدتره آدم میترسه ژاشو بیرون بذاره
  اگه مثل این بسیجی نباشه معلوم نیست چه بلاهایی سر ما بیاد صداشم در نیاد

 5. زهرا گفت:

  قریشی حمایتت میکنیم

 6. ابوالفضل گفت:

  بابا دمت گرم مصطفی چی کردی؟

 7. یاور گفت:

  نتیجه آدم فضول همین است به توچی ربطی دارد

 8. محممد گفت:

  خدارو شکر که کسانی مثل این بسیجی ها ی شیر پاک خورده هنوز هستند وگرنه بعضی خودباخته های غربی وبا کلاسها اینارو لازمه پیشرفته ,بیشعورا ی احمق >مولا علی می گه وای بر اون مردایی که شانه زناشون به شونه مردای غریبه بخوره؟من تو شهرهای سنی ایران زندگی کردم وای به ما شیعه های که مایه شرمساری علی هستیم . رحمت به شیری که خوردی آقا مصطفی.

 9. milad گفت:

  damet garm ghorishi jan

 10. آموزش سئو گفت:

  ممنون از مطالب خوبتان

نظرتان را بنویسید

عضویت ایمیلی

خبرنامه پایگاه اطلاع رسانی کاشمر این امکان را برای شما فراهم میکند تا به وسیله ثبت آدرس ایمیل خود در کادر زیر از آخرین مطالبی که در سایت منتشر میشود، مطلع شوید!