فرماندار تاکید کرد؛ استفاده از ظرفیت های فرهنگی کاشمر برای تقویت انجمن اولیا و مربیان

فرماندار کاشمر بر استفاده از ظرفیت های فرهنگی کاشمر برای تقویت انجمن اولیا و مربیان این شهرستان تاکید کرد.

سیدمحسن امیرکلالی در جلسه شورای آموزش و پرورش کاشمر گفت: امروزه استکبار جهانی تمامی امکانات خود را در جهت تهاجم فرهنگی علیه فرزندان ما به کار گرفته است که این امر برنامه ریزی های علمی و کارشناسانه برای مقابله صحیح با آن را می طلبد.

وی با اشاره به اهمیت نقش معلمان در تربیت دانش آموزان تاکید کرد: در این زمینه نباید تنها به مسایل آموزشی توجه نمود بلکه باید تمامی ابعاد مرتبط با سلامت آنان را مورد توجه قرار داد.
فرماندار کاشمر با تاکید بر لزوم استفاده از نظرات کارشناسان در جلسات شورای آموزش و پرورش شهرستان اظهار داشت: باید با بکارگیری نیروهای خلاق و صاحب نظر و کارشناسان امر بیشتر به نقش خانواده و مسائل مربوط به این نهاد پرداخته شود.
امیرکلالی مقاطع راهنمایی و دبیرستان را حساسترین دوره سنی برای دانش آموزان دانست و گفت: مهمترین مقاطع تحصیلی که باید انجمن های اولیا و مربیان بیشتر بر روی آن متمرکز شوند این مقاطع می باشد.
وی بر ضرورت آشنایی خانواده ها با عوارض خطرناک استعمال مواد مخدر صنعتی تاکید کرد و افزود: باید با راهکارهای مناسب حساسیت خانواده ها نسبت به مضرات مصرف اینگونه مواد را افزایش دهیم.

نظرتان را بنویسید

عضویت ایمیلی

خبرنامه پایگاه اطلاع رسانی کاشمر این امکان را برای شما فراهم میکند تا به وسیله ثبت آدرس ایمیل خود در کادر زیر از آخرین مطالبی که در سایت منتشر میشود، مطلع شوید!