گزارش تصویری از کلاس داوران فوتسال خراسان رضوی به میزبانی کاشمر

کلاس توجیهی داوران فوتسال خراسان رضوی در شهرستان کاشمر برگزار شد.
این کلاس که به مدت یک روز از تاریخ ۳۰/۲/۱۳۹۰ به طول انجامید آخرین قوانین و مقررات فوتسال توسط علیرضا رجبی تدریس شد و در پایان از شرکت کنندگان در کلاس که بیش از ۶۰ نفر بودند تست بدنی به عمل آمد.

تعدادی از تصاویر این کلاس یک روزه

۲ نظر

  1. با سلام.خدا قوت خسته نباشید.دست مریزاد من تازه با این وبسایت آشنا شدم.از این که مطالب در مورد کاشمر خیلی تازه وبه روز است خوشحالم .با افتخار نام این وبسایت را در پییوندهای وبلاگم می گذارم تا سایرین نیز از آن بهرهمند شوند.خوشحال می شوم وبلاگ من با نام :تازه های علوم اجتماعی کاشمر به آدرس:http://harfetaze87.blogfa.com/ به سایرین معرفی شود.
    با احترام محمد رضا فاطمی پور .دبیر علوم اجتماعی دبیرستانهای کاشمر

  2. محمد جعفرنژاد گفت:

    با سلام خسته نباشید.دراین سایت خیلی وقت است آشنا می باشم از این که مطالب در مورد کاشمر خیلی تازه وبه روز است خوشحالم .با افتخار نام این وبسایت را در پییوندهای وبلاگ هایم وسایت هیئت ورزشی روستایی کاشمر می گذارم تا سایرین نیز از آن بهرهمند شوند.شما هم سایت هیئت روستایی وعشایری کاشمر را لینگ گنید متشکر میشم .

نظرتان را بنویسید

عضویت ایمیلی

خبرنامه پایگاه اطلاع رسانی کاشمر این امکان را برای شما فراهم میکند تا به وسیله ثبت آدرس ایمیل خود در کادر زیر از آخرین مطالبی که در سایت منتشر میشود، مطلع شوید!