امام جمعه کاشمر: یاری امام زمان پیروی از ولایت است

حجت‌الاسلام سیدقاسم یعقوبی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در مشهد با اشاره به دهه مهدویت اظهار داشت: می‌توانیم با عمل به احکام اسلام و پیروی از نایب امام زمان، امام عصر خود را یاری کنیم.
امام جمعه کاشمر ادامه داد: قوانین اسلام حیات بخش و جامع است و ایمان به آنچه خداوند نازل کرده به عنوان قوانین حیات بخش زندگی مادی لازم‌الاجرا است.
وی خاطرنشان کرد: ظهور علائم متعددی دارد که در احادیث و روایات ذکر شده است، بعضی علائم قطعی و بعضی علائم احتمالی است مانند خروج سید یمانی از خراسان و دجال و … .
یعقوبی اظهار داشت: از آنجایی که مسئله مهدویت یک حرکت آرمانی است و همه انسان‌‌‌ها برای نجات خود و آرمان‌های خود تلاش می‌کنند در این مسئله هم مانند همه مسائل دیگر افراد جاهل، تفرقه‌انداز و سودجو وجود دارد.
وی افزود: دجال کسی یا کسانی یا جریانی است که خیلی‌ها را فریب می‌دهد و مردم را به شکل‌های مختلف به خود جذب می‌کند.
امام جمعه کاشمر اذعان داشت: ممکن است دجال شی باشد مانند موبایل یا فیلم مانند فیلم‌های هالیوود که برای لطمه زدن به مهدویت درست شده است.
یعقوبی گفت: این فیلم‌ها که بر ضد مهدویت ساخته شده است می‌خواهند این فکر را ترویج دهند که با ظهور امام زمان (عج) کشتار و ناامنی صورت می‌گیرد در حالی که ظهور حضرت با صلح و آرامش و امنیت همراه است.

نظرتان را بنویسید

عضویت ایمیلی

خبرنامه پایگاه اطلاع رسانی کاشمر این امکان را برای شما فراهم میکند تا به وسیله ثبت آدرس ایمیل خود در کادر زیر از آخرین مطالبی که در سایت منتشر میشود، مطلع شوید!

آخرین ارسال ها