بخشدار مرکزی کاشمر: مسائل بهداشتی در تفرجگاهها با کاستی‌هایی روبه‌روست

بخشدار مرکزی کاشمر با بیان اینکه فرهنگ‌سازی لازم در خصوص نحوه پذیرایی در مجالس و تکایا کمرنگ است، تصریح کرد: متأسفانه افرادی که در این مجالس پذیرایی می‌کنند، وضعیت بهداشتی‌شان نامطلوب است.

“دهباشی” در گفت‌وگو با خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، منطقه خراسان، با بیان این که وضعیت بهداشتی افراد پذیرایی‌کننده در مجالس نامناسب است، گفت: برای شما هم حتماً بارها اتفاق افتاده که نسبت به وضعیت بهداشتی افراد پذیرایی‌کننده در مجالسی که در تکایا و حسینیه‌ها برگزار می‌شود اظهار نارضایتی کنید، اما این بار از وضعیت پذیرایی در این مجالس رنج می‌بریم.

وی با تأکید بر این‌که افراد پذیرایی‌کننده باید حداقل‌های بهداشتی را رعایت کنند، گفت: اگرچه تاکنون تذکرهایی به مسئولان تکایا و… داده شده اما مؤثر نبوده است.

دهباشی با اشاره به سلامت و اینکه رعایت مسائل بهداشتی پیشرفت را تحت‌الشعاع قرار می‌دهد، گفت: باید به امنیت غذایی و سلامت توجه ویژه‌ای شود.

وی به وضعیت تفرجگاههای کاشمر و کاستیهای موجود در آنها اشاره کرد و گفت: مسائل بهداشتی این مراکز هنوز با کاستیهایی روبه‌رو است. لذا ضرورت دارد به مسائل بهداشتی توجه بیشتری صورت گیرد.

وی با انتقاد از این‌که محل‌های بسیاری در سطح شهر وجود دارد که به دلیل نداشتن حصار محل انباشت زباله است، گفت: به صاحبان آنها تذکراتی داده شده تا هرچه سریعتر جهت جلوگیری از انباشت زباله نسبت به حصارکشی ملک خود اقدام کنند.

نظرتان را بنویسید

عضویت ایمیلی

خبرنامه پایگاه اطلاع رسانی کاشمر این امکان را برای شما فراهم میکند تا به وسیله ثبت آدرس ایمیل خود در کادر زیر از آخرین مطالبی که در سایت منتشر میشود، مطلع شوید!