بخشدار مرکزی کاشمر: اولویتی بالاتر از مسکن مهر نداریم

بخشدار مرکزی کاشمر از به بهره‌برداری رسیدن  ۶۰۰ واحد مسکن مهر طی ماه آیند خبر داد.

دهباشی در گفت و گو با خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) – منطقه خراسان، با بیان اینکه این واحدها به آب وبرق و زیرساخت و فضای سبز نیاز دارند لذا با اولویت ویژه ای نسبت به دیگر نقاط شهر عمل شود تا محیط مناسبی برای زندگی ایجاد شود، گفت: اولویتی بالاتر از مسکن مهر در کاشمر نداریم.

وی با اشاره به اینکه ما گمان می کردیم کاشمر جزو شهرهای پیشرو در مسکن مهر در سطح استان است، تصریح کرد: با اینکه همه توان خود را گذاشته ایم که مسکن مهر در اولویت باشد اما عقب بودن کاشمر در مسکن مهر نگران کننده است لذا می طلبد که همه اتحادیه ها و تعاونی ها با جدیت تلاش کنند که این طرح را به نقطه ای که در حد انتظار باشد، برسانند.

وی با انتقاد از عقب بودن اتحادیه تعاونی های مسکن ۱۰۰۸ واحدی کاشمر تصریح کرد: چرا باید اتحادیه ۱۰۰۸ واحدی کاشمر با وجود همه مساعدت ها از نقطه مطلوب عقب باشد با توجه به این که ما همه توانمان را برای این طرح گذاشته ایم باید تا پایان سال ۹۰ به نقطه مطلوب برسیم و پروژه ۱۰۰۸ واحدی هم کامل شود.

بخشدار مرکزی کاشمر ادامه داد: فرمانداری همه توانش را برای مسکن مهر گذاشته است به عنوان مثال ما یک سهمیه اندک سوخت برای شهرستان داریم که اولویت مصرف این سهمیه را به مسکن مهر داده ایم و اگر از مسکن مهر اضافه آید، به دیگر طرح های عمرانی اختصاص می یابد.

وی از مدیران ادارات و مسوولان تعاونی های مسکن مهر کاشمر خواست از انداختن  توپ  در میدان یکدیگر پرهیز کنند و تمام توانشان را جهت تکمیل این پروژه به کار گیرند .

وی همچنین درباره مبلغ صدور پروانه برای مسکن مهر گفت: در حال حاضر اولویتی بالاتر از مسکن مهر در شهرستان نداریم  لذا مثل دیگر شهرستان ها، شهرداری در رابطه با صدور پروانه ساختمانی عمل کند تا ما در این رابطه مشکلی نداشته باشیم.

دهباشی با اشاره به لزوم آماده شدن ۶۰۰ واحد برای افتتاحیه در تیرماه خاطر نشان کرد: این ۶۰۰ واحد باید در تیرماه کلیدش آماده باشد.

 

نظرتان را بنویسید

عضویت ایمیلی

خبرنامه پایگاه اطلاع رسانی کاشمر این امکان را برای شما فراهم میکند تا به وسیله ثبت آدرس ایمیل خود در کادر زیر از آخرین مطالبی که در سایت منتشر میشود، مطلع شوید!

آخرین ارسال ها