فرمانده انتظامی خراسان رضوی خبرداد: ارجاع مجدد پرونده «حادثه کاشمر» به پلیس آگاهی استان

فرمانده انتظامی خراسان رضوی با اعلام ارجاع مجدد پرونده تجاوز به عنف کاشمر به پلیس گفت: تاکنون تنها یکی از متهمان به تجاوز عنف در این پرونده اعتراف کرده است.

سردار بهمن امیری‌مقدم درباره آخرین وضعیت پرونده تجاوز به عنف کاشمر اظهارکرد: این پرونده به منظور بررسی‌های بیشتر، مجددا به پلیس ارجاع داده شده است.

وی با بیان اینکه تاکنون تنها یکی از متهمان به تجاوز به عنف اعتراف کرده است افزود: با توجه به ابهاماتی که برای قاضی در این پرونده وجود دارد و همچنین فردی که این حادثه را گزارش کرده خود دارای مشکل بوده است، تحقیقات بیشتر در رابطه با این حادثه همچنان ادامه دارد.

امیری‌مقدم خاطرنشان کرد: در حال حاضر ۱۳ متهم این پرونده همچنان در بازداشت بسر می‌برند.

حادثه تجاوز گروهی به یک زن در سوم اردیبهشت‌ماه امسال و حدود ساعت ۲۰ در خروجی شهر کاشمر کنار جاده روستای قوژ‌د رخ داد که براساس ادعای قربانی این پرونده ۱۳ نفر در یک باغ، وی را مورد تعرض قرار دادند.

۴ نظر

 1. فرشته گفت:

  فکر میکنم در حق کاشمر کوتاهی شده مردم بدهمه جاهستن ولی همین که۱خبر بد میشه تاbbcمیرسه!!!بهتره به پیشینه وفداکاری های مردم خیرکاشمرهم یادآوری بشه

 2. همشهری گفت:

  فرشته از کی دفاع کرد نباید تقصیر به گردن کسی انداخت هر چه بجای خود

 3. ناشناس گفت:

  جناب سردارامیری مقدم خواهشاجمع اوری ارازل واوباش رامجددتکرارکنیددرمناطق خیابان خواجه ربیع اصلاامنیت وجودندارد

 4. حسین گفت:

  باسلام.بخاطرخدااین اراذل واوباش روجمع کنید.شوشترجاده ی صاحب الزمان.

نظرتان را بنویسید

عضویت ایمیلی

خبرنامه پایگاه اطلاع رسانی کاشمر این امکان را برای شما فراهم میکند تا به وسیله ثبت آدرس ایمیل خود در کادر زیر از آخرین مطالبی که در سایت منتشر میشود، مطلع شوید!