اعتراف یکی از عوامل تجاوز گروهی در روستای قوژد

فرمانده انتظامی استان خراسان رضوی با رد ارسال نامه از سوی قربانی پرونده تجاوز گروهی در روستای قوژد به این فرماندهی از ارجاع مجدد این پرونده از دستگاه قضایی به پلیس خبر داد.

سردار امیری‌مقدم اظهار کرد: هیچ‌گونه‌ نامه‌ای به این فرماندهی از سوی قربانی پرونده تجاوز گروهی در روستای قوژد شهرستان کاشمر داده نشده است، تنها این خانم در اظهارات خود به پلیس و دادستان اعلام کرده بود که به دنبال پیگیری این موضوع نیستم.

وی خاطرنشان کرد: این جرم جنبه عمومی دارد و نمی‌توان با اعلام اینکه قربانی قصد پیگیری موضوع را ندارد از آن گذشت.

امیری‌مقدم با رد اخبار منتشر شده مبنی بر اینکه شمار متجاوزان را ۵۰ تن است، افزود: بنا بر ادعای قربانی پرونده ۱۳ تن وی را مورد تعرض قرار داده‌اند که متهمان نیز از سوی پلیس دستگیر شده‌اند.

فرمانده انتظامی استان خراسان رضوی اعلام کرد: پرونده این حادثه از دستگاه قضایی مجددا در اختیار پلیس قرار گرفته است و تحقیقات دراین‌باره انجام می‌شود تا برای صدور حکم نهایی نتیجه به مراجع قضایی اعلام شود.

وی با بیان اینکه در حال حاضر افراد دستگیر شده در بازداشت بسر می‌برند، گفت: تاکنون یکی از متهمان به ارتکاب این جرم اعتراف کرده است و مابقی منکر اتهام انتسابی شده‌اند که تحقیقات برای مشخص شدن زوایای پنهان پرونده همچنان ادامه دارد.

نظرتان را بنویسید

عضویت ایمیلی

خبرنامه پایگاه اطلاع رسانی کاشمر این امکان را برای شما فراهم میکند تا به وسیله ثبت آدرس ایمیل خود در کادر زیر از آخرین مطالبی که در سایت منتشر میشود، مطلع شوید!