اجرای طرح ساماندهی ساختمان آموزشی واحد کاشمر

به منظور ارائه هر چه مطلوب تر خدمات آموزشی به دانشجویان مقاطع مختلف ،طرح ساماندهی طبقات و کلاس های موجود در ساختمان آموزشی واحد کاشمر با ۶هزار و ۴۰۰ متر مربع در تابستان سال جاری اجرا می شود.

معاون آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کاشمر با بیان این مطلب گفت:طی این طرح از مجموعه ۳۸ کلاس موجود در این ساختمان ۱۵ کلاس با اعتباری بالغ بر ۲۵۰ میلیون ریال به سیستم های کمک آموزشی نظیر دیتاپروژکتور و انواع تجهیزات سمعی و بصری مجهز و ۱۶ کلاس دیگر با استقرار تجهیزات مورد نیاز بهسازی شدند.

مهندس پیمان غیاثی با اشاره به پذیرش دانشجو در مقطع دکترای رشته زبان و ادبیات عرب از مهر ماه سال جاری وافزایش رشته های کارشناسی ارشد این دانشگاه از دو رشته به ۶ رشته اظهار داشت: یکی از کلاس های به کلیه تجیهزات سمعی و بصری مورد نیاز به امر برگزاری جلسات دفاعیه دانشجویان این مقاطع اختصاص یافته است.

وی بازنگری در چیدمان تابلوها و بُردهای موجود در این ساختمان را از اولویت های طرح ساماندهی این ساختمان عنوان کرد و خاطر نشان ساخت: با مشاوره های انجام شده با مدیران گروه های آموزشی مختلف و اساتید مربوطه بر آنیم تا طبقات مختلف این ساختمان را به نحو مطلوبی رنگ آمیزی و در مکان های مختلف آن از تابلوهای اطلاع رسانی بهره ببریم.

معاون آموزشی واحد کاشمر با اعلام خبر استقرار یک دستگاه خودپرداز در ساختمان آموزشی افزود:در حال حاضر پیگیر اتمام بخش های در دست اجرای پروژه آمفی تئاتر دانشگاه هستیم،در صورت بهره برداری از این پروژه شاهد اختصاص فضایی مناسب برای برگزاری جلسات علمی و سمینارهای دانشجویی خواهیم بود.

نظرتان را بنویسید

عضویت ایمیلی

خبرنامه پایگاه اطلاع رسانی کاشمر این امکان را برای شما فراهم میکند تا به وسیله ثبت آدرس ایمیل خود در کادر زیر از آخرین مطالبی که در سایت منتشر میشود، مطلع شوید!

آخرین ارسال ها