بخشدار کاشمر: بی‌نظمی اصناف در «سیدمرتضی» به آبروی شهر لطمه زده است

بخشدار کاشمر با اشاره به فصل تابستان و افزایش حضور مسافران و زائران، اعلام کرد: هر اداره‌ای که در ایام تابستان جهت ارائه خدمات به زائران حضور کمرنگی داشته باشد و کم‌کاری کند، بازخواست می‌شود.

دهباشی با اشاره به قرار گرفتن در آستانه فصل تابستان و اهمیت موقعیت امامزاده سیدمرتضی(ع) گفت : هر اداره‌ای که در بلوار سیدمرتضی و مسیرهای منتهی به آن حضوری کمرنگ داشته باشد و جهت ارائه خدمات به مسافران کم‌کاری کند، کوتاهی نابخشودنی انجام داده است.

وی با بیان این‌که بی‌نظمی اصناف در سیدمرتضی آبروی کاشمر را تحت تأثیر قرار داده است، افزود : نباید ساماندهی و ارائه خدمات در این مکان مختص به یک اداره و سازمان خاص باشد بلکه تمام ادارات وظیفه دارند تلاش کنند، در غیر این صورت نه تنها باید پاسخگو باشند بلکه با مدیران کل ادارات متبوع آنان مکاتبه خواهد شد .

وی با تأکید بر این‌که خدمت به زائران امامزاده تکلیف شرعی است که بایستی رعایت شود، تصریح کرد : نباید کاری کرد که در بین مردم نارضایتی ایجاد شود .

دهباشی با بیان این‌که کاشمر پس از مشهد مقدس رتبه نخست را به لحاظ فرهنگی دارد، افزود : وجود امامزادگان و آرامگاه شهید مدرس موجب شده مردم از اقصی نقاط استان به کاشمر بیایند .

وی با اعلام این‌که هرشب ۲۰۰۰ نفر در بارگاه‌های زیارتی کاشمر ساماندهی می‌شوند، اظهار داشت : همه ما باید قدر این امامزادگان را بدانیم .

۱ نظر

  1. احمد رضایی گفت:

    خوب بود

نظرتان را بنویسید

عضویت ایمیلی

خبرنامه پایگاه اطلاع رسانی کاشمر این امکان را برای شما فراهم میکند تا به وسیله ثبت آدرس ایمیل خود در کادر زیر از آخرین مطالبی که در سایت منتشر میشود، مطلع شوید!