برگزاری نمایشگاه کارآفرینی همزمان با هفته ملی مهارت در کاشمر

همزمان با هفته ملی مهارت و فناوری، نمایشگاه کارآفرینی در محل نگارخانه ارشاد کاشمر برگزار شد.

در این نمایشگاه که به همت سازمان فنی و حرفه ای شعبه کاشمر، آموزشگاه های آزاد و موسسه آموزش عالی جهاد دانشگاهی شهرستان کاشمر برپاگردید، ۱۰ غرفه در خصوص تابلوهای برق مربوط به فنی و حرفه‌ای ، صنایع
دستی و غذایی ، طراحی ، خیاطی و مراقبت و زیبایی، دستاوردهای خود را در معرض دید عموم قرار دادند.

در این نمایشگاه موسسه جهاد دانشگاهی کاشمر نیز غرفه‌ای جهت نمایش گیاهان دارویی ، سبزی‌ها ، پروژه‌های دانشجویی برتر جهاد ، کتب انتشار یافته توسط این موسسه، تابلو اطاله حشرات مربوط به بخش کشاورزی و نمونه‌ها تاکسیدرمی شهرستان به خود اختصاص داد .

رئیس موسسه جهاد دانشگاهی کاشمر در حاشیه برپایی این نمایشگاه با مثبت ارزیابی کردن برگزاری چنین نمایشگاه هایی هدف از برپایی آن را آشنایی جامعه به ویژه جوانان در خصوص مهارت‌آموزی و . . . عنوان کرد.

گفتنی است موسسه جهاد دانشگاهی کاشمر تحت نظارت وزارت علوم تحقیقات و فناوری از سال ۷۴ فعالیت خود را در دو رشته حسابداری و تکنولوژی تولیدات گیاهی آغاز نمود و هم‌اکنون در دوازده رشته کارشناسی ارشد، کارشناسی پیوسته و ناپیوسته و کاردانی از طریق کنکور سراسری دانشجو می‌پذیرد.

نظرتان را بنویسید

عضویت ایمیلی

خبرنامه پایگاه اطلاع رسانی کاشمر این امکان را برای شما فراهم میکند تا به وسیله ثبت آدرس ایمیل خود در کادر زیر از آخرین مطالبی که در سایت منتشر میشود، مطلع شوید!

آخرین ارسال ها