برگزاری آئین نمادین جشن تکلیف فرزندان کارکنان دانشگاه آزاد کاشمر

رئیس دفتر فرهنگ اسلامی دانشگاه آزاد واحد کاشمر از برپایی آیین نمادین جشن تکلیف فرزندان کارکنان این واحد دانشگاهی خبر داد.

حجت‌الاسلام «سیدمهدی طاهری»، رییس دفتر فرهنگ اسلامی دانشگاه آزاد واحد کاشمر در گفت‌وگو با خبرگزاری قرآنی(ایکنا) شعبه خراسان رضوی، با بیان این مطلب اظهار کرد: آیین نمادین جشن تکلیف برای آن دسته از فرزندان کارکنان و اعضای هیئت علمی دانشگاه که برای اولین بار روزه گرفته‌اند همزمان با روز کارمند برگزار خواهد شد.

وی با اعلام اینکه شورای فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کاشمر به مناسبت بزرگداشت ماه رمضان تشکیل جلسه داد، گفت: در این نشست مقرر شد کانون قرآن و عترت این دانشگاه با کلیه امکانات در نمایشگاه علوم قرآنی شهرستان شرکت کند.

وی در ادامه از برگزاری کارگاه آموزشی جلوه‌های موسیقیایی هنر تلاوت قرآن کریم خبر داد و افزود: در این ماه شاهد حضور امام جمعه در مراسم روز کارمند خواهیم بود.

طاهری، برگزاری کلاس‌های فوق برنامه مشتمل بر آموزش خط و نقاشی ویژه فرزندان کارکنان و اساتید و همچنین برگزاری اعتکاف دانشجویی را از دیگر مصوبات این شورا ذکر کرد.

وی گفت: همچنین کتابچه ادعیه روزانه ماه مبارک رمضان و برگه اوقات شرعی از سوی ستاد اقامه این واحد دانشگاهی توزیع شده است.

نظرتان را بنویسید

عضویت ایمیلی

خبرنامه پایگاه اطلاع رسانی کاشمر این امکان را برای شما فراهم میکند تا به وسیله ثبت آدرس ایمیل خود در کادر زیر از آخرین مطالبی که در سایت منتشر میشود، مطلع شوید!