حسینی رئیس آموزش و پرورش شهرستان کاشمر شد

توجه به ادامه خدمت محمد علی شبیری ریاست آموزش و پرورش کاشمر و انتصاب ایشان به مدیریت آموزش و پرورش ناحیه ۴ مشهد، سیّد ابوالفضل حسینی به ریاست آموزش و پرورش شهرستان کاشمر منصوب گردید.

سید ابوالفضل حسینی ؛ سابقه کاری خود را به عنوان ریاست آموزش و پرورش شهرستان کلات، ریاست دانشگاه پیام نور درود، مسئول علمی پژوهشی بسیج فرهنگیان ناحیه ۲مشهد ، نائب رئیس شورای شهر درود ، نائب رئیس شورای شهرستان نیشابور ، فعالیت در حوزه های تربیتی،آموزشی و مالی در آموزش و پرورش ناحیه ۲ مشهد بیان کرد .

وی خاطر نشان کرد:  نظام تعلیم و تربیت یکی از مهم ترین و تاثیر گذار دستگاه های کشور است و از آنجا که یکی از دغدغه های مهم مقام معظم رهبری به حساب می آید، وظیفه جامعه فرهنگیان است که در امر آموزش و پرورش تمام توان خود را به کار بندند و در این امر مهم تلاش نمایند که یکی از راه های دست یابی به این امر اجرای برنامه ها به صورت سریع و دقیق میباشد .

وی در ادامه افزود : همه هستی برای انسان است و مهمترین موضوع ، تعلیم و تربیت است و هدف از تربیت نیروی انسانی در جمهوری اسلامی تربیت انسان های شریف ، دانا ، دل داده به خدا ، غیور و بردبار می باشد .

وی افزود : خروجی آموزش و پرورش در یک نگاه باید انسان های مؤمن ، آگاه ، شجاع ، آرمان خواه  و دارای ارزش های الهی میباشد.

۶ نظر

 1. یوسف نژاد گفت:

  سلام آقای صبری
  اگر پیام مرا در یافت کردید به وبلاگ من سر بزنید ، امید وارم اگر خبری از پانا در سایت تون منتشر کردید قسمت مربوط به منبع آن را حذف نکنید. البته این باعث سر افرازی ماست که اخبار پانا در سایت پایگاه اطلاع رسانی کاشمر قرار گیرد چون ما همگی برای یک هدف کار می کنیم و…

 2. با سلام خدمت شما
  اگر خبری از سایت پانا برداشته شده چشم ولی این هم منبع پنج خبر آخر وبلاگتان که در خبرگزاری پانا منتشر کردید.

  http://www.yjc.ir/portal/NewsDesc.aspx?newsid=492442

  http://khorasan.isna.ir/Default.aspx?NSID=5&SSLID=46&NID=13765

  http://kashmarnameh.blogfa.com/post-275.aspx

  http://khorasan.isna.ir/Default.aspx?NSID=5&SSLID=46&NID=13809

  http://khorasan.isna.ir/Default.aspx?NSID=5&SSLID=46&NID=13828

  موفق باشید

 3. وحید یوسف نژاد گفت:

  و علیکم السلام آقای صبری
  منظور من از گذاشتن منبع اخبار همان خبر هایی است که منبع ان پانا است مانند :حسینی رئیس آموزش و پرورش شهرستان کاشمر شد- بر گزاری صبگاه مشترک حال من نمی دانم که سایت هایی که مطلب از روی آن برداشته شده منبه(پانا) را حذف کردن یا شما خودتان .
  البته همین طور که گفتم این مایع افتخار ماست که اخبار ما در سایت شم منتشر گردد و این به نظر شما بستگی دارد که اخبار را با منبع یا بدون منبع درج کنید .گرچه به نظر میرسد شما دانشجو باشید چون تمام منابع خبر گزاری های دانشجویی رو در سایت تون درج می کنید. در ضمن من آدرس وبلاگم رو نوشتم که بدونین افراد زیادی هستند که از سایت شما استفاده می کنند .

 4. باز هم چشم. اگر اخباری از خبرگزاری دانش آموزان (پانا) منتشر شد حتما ذکر منبع خواهد شد.
  از لطف شما سپاسگذاریم.

 5. ... گفت:

  به…….سلام برسونید آقای حسینی

 6. محمد ریاضی گفت:

  وبه کجا خواهید رسید

نظرتان را بنویسید

عضویت ایمیلی

خبرنامه پایگاه اطلاع رسانی کاشمر این امکان را برای شما فراهم میکند تا به وسیله ثبت آدرس ایمیل خود در کادر زیر از آخرین مطالبی که در سایت منتشر میشود، مطلع شوید!

آخرین ارسال ها